Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Penge_4 #144 üzenetére

    Azért jó érzés tudni, hogy más is hasonlóan gondolkodik mint én.

    (#139) bambano: Te most komolyan nem érted mire utalt a sakkal vagy csak tetteted magad? Utóbbi esetben próbálj kicsit elvonatkoztatni.

    (#140) rt06 (#143) rt06: Ismerős szavak. Ezeket én is megkaptam mikor nem egyezett a véleményünk. "Mindenki hazudik és ferdít" akit nem tudsz lenyomni szópárbajban. :U Miért nem próbálsz meg inkább építő jelleggel hozzászólni? Felesleges minden topicban gerjesztened a feszültséget.

    Amúgy pl az itt lévő kép nagyon jól bemutatja azt, hogy mi a baj a világgal. Erre akartam én is utalni. Valaki 24 ember megöléséért kap három hónapot téged meg lecsuknak 8 évre ha eladsz egy másolt CD-t, de ez itt egyesek számára teljesen elfogadható. Természetesnek veszik a csirke hierarchiát aminek az a lényege, hogy minél magasabban van az egyed a ranglétrán annál magasabban helyezkedik el az ülőkén és onnan potyogtatja a végtermékét az alant állókra. Minél lejjebb van valaki annál rosszabbul jár mert annál többen sz@rnak a fejére.

    A 2006-os tüntetést is felhozták. És érdekes módon az nem számít, hogy miért is tüntettek illetve az, hogy a tüntető tömegnek mondjuk csak az 5%-a volt vandál. Illetve az ellenlépés sem számít mikor a rendőrök több embert félholtra vertek, szemeket lőttek ki illetve ujjakat törtek el pusztán szórakozásból.
    Persze a törvény csak a kisemberre vonatkozik. Politikusok, milliárdosok és a törvény képviselői kizárva. :U Régóta egyértelmű minden nyitott szemmel járó ember számára, hogy az igazi nagyhalak csak a legritkább esetben akadnak horogra. Ők megtehetik, hogy ha minden kötél szakad akkor megvásárolnak egy magánszigetet és ott élik le a hátralévő életüket luxuskörülmények közt.

    Senki sem mondta egy szóval sem, hogy az Anonok szentek csak azt, hogy az ellenfeleik ezerszer rosszabbak.

    Azoknak akik azt szajkózzák, hogy törvény, törvény, törvény Sztálin törvényesen irtott ki 20 millió embert.
    A demokrácia csak egy illúziót ad az embereknek a szabadságról és egy nagy teret, hogy minél nehezebb legyen észrevenni a határokat. Aki azt hiszi, hogy a demokrácia olyan mint ami a papírokban áll az menjen ki tüntetni a parlament elé és ha bármit is elér vele akkor leborulok előtte.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák