Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz jeni #68 üzenetére

    Hát igen, inkább akkor a gaming részleg, mint a alkoholista. :D Meg a dohányzás is elég drága. Utálom mind kettőt, néha mondjuk szülinapon lehet inni. De mikor valami mindig a kocsmába tart az már értelmetlen, és nem csak anyagilag káros minden téren...rosszabb esetbe nyomják a sok drogot, füvet. És abba a hitbe élnek ez milyen vagány, jó. Mindenki a maga élete kovácsa, mondjuk steamon keresztül egész jó akciókat lehet kiszúrni pc-re :) Pc Platform híve vagyok szerintem anyagilag az éri meg legjobban.

    Hát jó de azt a 21 játékot nem fogod rommá játszani mert hamarabb unnád meg, én az ára miatt se venném meg. Meg minek még ha meg is venném egyszer kétszer használnám utána többet be se kapcsolnám és mehetne fel a nettre eladni.

    90-es évek végén mikor kisebb voltam, akkor lett meg az első nintendom. Ez sárga kazettás másolat volt, a piacon nagyon árulták akkor őket. Mennyit játszottam velük, szerintem mindenki azokban az éveken ezeken nőtt fel. Inkább a legnagyobb baj a tartósság volt, sajnos hol a gamepad ment tönkre hol a konzol ha lehet ennek hívni azokat a másolatokat :)
    2003-ban meg lett az első Playstation gépem, áhhh azért minőségileg elég nagy színt lépés volt a nintendohoz képest. Ott akár mennyit játszott az ember nem ment tönkre a Sony Dual Schock. Már megbántam hogy eladtam a PS1-et még 7 éve 5000 ft-ért :(

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák