Új hozzászólás Aktív témák

  • matej013

    csendes tag

    válasz xtremez #40 üzenetére

    Ez igaz, de szerintem közel sem olyan vészes a helyzet. Az idei Mondoconon például volt alkalmam megcsodálni a Watch Dogsot Xbox 360-as konzolon, és még az előző generáción is lenyűgöző volt a látványa, ahhoz képest, hogy jövőre lesz 10 éves a masina.

    Az összehasonlító képeken sem látok olyan lényegi különbséget a PS4 és a WiiU változat között, talán annyit, hogy a textúrázás egy ici-picit részletesebb. De komolyan, most ennyit jelentene 30 ezer forint plusz?

    Jó, mondjuk már ezen a képen talán jobban kitűnik a WiiU gyengesége, de szerintem egyáltalán nem ronda. Én még laza 5-6 évet jósolok a WiiU-nak, ami közepes életciklusnak mondható egy konzol élettartamát tekintve. Ráadásul a WiiU rendelkezik visszakompatibilitással is. Nem tudom, hogy a PS4-en már elindult-e a Gaikai, de szerintem a hardveres kompatibilitás még mindig célravezetőbb, mint a Sony-s livestream technológiája. Pláne, hogy hatalmas sávszélesség kell ahhoz.

    Én személy szerint ősszel szeretnék beszerezni egyet, amikor kijön rá a Watch Dogs. Ó, és még valami: míg WiiU-ra egy játék 12000 Ft, addig a PS4-re és Xbox One-ra ugyanaz a játék 16000 forintnál kezdődik.

    [ Szerkesztve ]

    A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

Új hozzászólás Aktív témák