Új hozzászólás Aktív témák

  • Arminocska

    csendes tag

    Azért nem fogom eldobni az s10e-met, mert már három éves konstrukció. Mai napig jönnek ki olyan telefonok, amikbe 3 éves rendszerchipek kerülnek bele. Aztán megy a fintorgás, hogy mennyibe kerül. A gyártók/szolgáltatók azt erőltetik, hogy kétévente vegyünk új telefont, amivel nem is lenne baj, de az árazások nem az átlag magyar melós pénztárcájához vannak mérve.

    A "mini" telefonok meg addig nem jönnek vissza, amíg csak egy szűk réteg számára fontosak. A többségnek az a lényeg, hogy minél nagyobb telefonnal lehessen villogni a közösségi oldalakon meg az utcán, étteremben.

    Én személy szerint sajnálom, hogy ebbe az irányba ment el a telefongyártás, de van benne ráció. Miért vennél 7 colos tabletet, ha a telefonod 6,98 colos. Így megveszed a 10 colos tabletet, mert azért "kell"! Fogyasztói társadalom...

    Az 5,9-es kijelző káva nélkül elég elfogadható.

    Most beugrott a Samsung Galaxy Star II. A maga méreteivel, a 10 centis magasságával nem volt nagy, de a kijelző... 3 col. Mindenki aki megtehette ilyennel rohangált! (Én nem tehettem meg.) :D

    Az első érintős telefonom a Samsung Galaxy Ace 2 volt ami méretben azért már közelített ezekhez a "mini" telefonokhoz a maga 119 miliméterével. Azt a telefont, ha valami probléma volt a másikkal, még több év múlva is előszedtem a fiókból.

    Szerintem ez lenne az elfogadható méret egy "mini" telefonnak. 12 centi magas, abba azért bele lehetne préselni egy közel 5 colos kijelzőt. Akinek az a lényeg hogy kicsi legyen, annak épp elég lenne ez a méret. Aztán lehet hadakozni a tartalomfogyasztás miatt, de nem mindenki akar blúréj filmet nézni 120 Hz-en a telefonján.

    "Nem a munkaórát fizeted meg, hanem a gépesített szaktudást, amit el kellett sajátítani és áldozni rá."

Új hozzászólás Aktív témák