Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz Degeczi #122 üzenetére

    Több dologgal nem értek egyet. Az egyik az, hogy voltak olyan települések a SZIP programon belül ahol alapjáraton akár több szolgáltató közül is lehetett választani és szintén alapjáraton elérhető volt a 30Mbps-os sebesség.
    A másig pedig az, hogy hogyan kaszálhattak el egy már GINOP azonosítóval rendelkező (GINOP-3.4.1-15-2016-00257), mint korábban írtam, 100%-os, 145.063.117 Ft-os támogatással megszponzorált projektet, ahol a pályázat elnyerője sem volt titok, a PR-telecom volt. Anno amikor érdeklődtem náluk, azt a választ kaptam, hogy annak ellenére, hogy létezik ez a projekt, nem biztos, hogy lakossági hálózat is ki fog épülni, lehet hogy csak egy hálózati gerincet húznak be. Nos erről sem tudok, hogy megtörtént volna, hiszen annak lenne nyoma, és arról sincs tudomásom, hogy a járás bármelyik településében amik érintve voltak a GINOP-3.4.1-15-2016-00257 projektben, történt volna ilyen. Amikor megkérdeztem erről az NMHH-t ezt a vicces választ kaptam:
    " A településen az Ön által megadott címen egy Szolgáltató jelezte, hogy a 30 Mbps névleges letöltési sebességű internet szolgáltatást biztosítani tudják (CoreNetwork Telekommunikációs Kft.). A fentiek alapján Tiszadob település nem került kiírásra a GINOP 3.4.1 pályázatba."

    Mi az, hogy nem került kiírásra, amikor már a pályázat nyertese, a kivitelező is megvolt? Ott volt közzétéve a többi nyertes pályázattal, az összeget is onnan tudom :W
    Hová tűnt az a majd 150 millió forint?

Új hozzászólás Aktív témák