Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDerekas

    addikt

    válasz buherton #11 üzenetére

    Férfiasan bevallhatjuk, kemény dolog majd minden műtét :K (Érdekes, hogy vannak banyák, akik évente műttetnék magukat... Anyósom is ilyen. Az összes féltengely és gömbcsukló már fém benne) És hogy sokkal többet kibír az ember, mint kívülről nézve gondolná.

    81-ben hasi görcs, körzetis, mentő, sebészet, beöntés, vakbélműtét. 85-ben ismét megpróbálta a körzetis, de mutattuk neki az előző heget :D Érdekes fejet vágott. Ugyanis anno felvágtak és meglepődve - de ha már úgyis nyitva - kivették a tök egészséges vakbelem. Krónikusan alacsony gyomorsavszint következtében produkáltam a klasszikus tüneteket. Ezt ismételtem négy évvel később, viszont ki is nőttem azt a problémát. Kiskölökként az első éjszaka volt pokoli, utána viszont a sok "bácsi" között hamar kiskedvenc lettem :)
    Szóval az emberen múlik, hogy ilyen helyzetben és környezetben, hogy érzi magát. Én eldöntöm, hogy ha már úgyis itt kell lennem, akkor akár jól is érezhetem magam. Ilyen tök egyszerű apró, de emberi dolgok miatt kaptam már királyi bánásmódot is némely osztályon, anélkül, hogy ezreket dugtam volna zsebekbe. Eleve akik ilyen környezetben dolgoznak - ahogy te is írod - bizony jó emberek és ezt nekünk, betegeknek nem szabad kiirtani belőlük. (Mert sajnos vannak nagyon rossz betegek is)

    www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Új hozzászólás Aktív témák