Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Gainka #31 üzenetére

    Na igen.Ott a pont,sok embernek nagyon kéne már.A MoH is vicc lett a végére,és vége is lett,a CoD4 fejlesztői-féle Titanfallnál még az AW is 100x jobb,pedig nekem fullos deluxe van abból is,egyszerűen nem maradt semmi,az Arma sorozat minden szempontból más,abb célközönsgé,gyengébb,nem nekünk szól...

    Erre mondom,hogy én nagyon kiváncsi vagyok,egyszerűen MIT tudnának bevágni a threyarch-osok,ami érdekel.Na jó,ha lenne szeró és modtámogatás,mindegy is lenne,de hát az AW-ra is igérték a szerót,és neszeneked,modokról már nem is álmodok rég...
    Armára mondjuk ezek megvannak,a DayZ is abból nőtte ki magát+sok mostani,pl. H1Z1...de akkoris,sose éreztem ingerenciát még emiatt se megvenni.

    Egyébént is fura,hogy a 2.mappack még PC-n kint sincs,de az elsőre se találok játékot,azt még megvettem,de már új CoD-ról csacsognak....MINEK???
    Erre jó,itt beszélgetni róla,fikázni ezt vagy azt a részt,és reménykedni,de ami kiderült,abból már vizionálok egy ócska mainstream részt,mert mivel is lehetne feldobni?Jövő ellőve,múlt nem lesz,kutya ellőve,scifi nem lesz,oroszok,japánok,terroristák lelőve,belenyúlni nem lehet,mert korábi részek voltak minden történetben,talán 1 hézag van,a cod4 és a 2.WW közötti időszak,de mivel ennyi fix,hogy nem lesz "régebbi",igy kiesik.Mire is várjunk? :DDD Űrlények,zombik ellőve,exo ellőve,tényleg ami lefedetlen,az a végképp Halo-s sci-fi az AW után,vagy a cod5-cod4 közötti időszak,de ez ugye nem lesz.Akkor mi lesz? :DDD Ami nem unalmas? Még az SP nem is izgat,de multiban mit lőnek el,és milyen helyszin maradhatott ki?

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák