Új hozzászólás Aktív témák

  • Rover623

    félisten

    válasz moonman #5 üzenetére

    Nem várta tőled senki hogy megharapd a kezet, ami enni ad neked (még a végén elaltatnának, oszt' fájó hiányod tüze eónokon keresztül égetné bűnös lelkünket;])...de azért időnként lehetnél kicsit kevésbé harcosabb...meg kevésbé bunkóbb...:U
    Személyeskedéssel vádolsz itt egyes (néhány) embert...miközben te itt egyetlen mondattal lehülyéztél egy rakás másikat...neked szabad...:F
    Én sem tudtam átállni Vista-ra...pedig én ritkán ellenkezem ha fejlődésről, váltásról van szó...
    De nehogy már új TV kártyát kelljen vennem, miközben semmi baja nincsen...egy hipermodern operációs rendszer ne ellenkezzen az USB WiFi adapterem ellen, miközben az elődje tökéletesen kezeli...stb. Sorolhatnám, de nem teszem, megteszi/megtette már sok ezer ember, de le vannak szarva...a MS által...te általad.
    Természetesen használok Vista-t, mert ha nem értek hozzá, magamat égetem...most szépen elfutkorászik egy virtuális gépben az XP alatt...arra szerencsére gond nélkül felment, az emulált S3 VGA-t helyből legyűrte...gratula neki, szép teljesítmény...:C
    Ha kell előveszem, nézegetem, próbálgatom...de nem túl gyakran...mert akármit is állít az MS marketing úthengere: akinek most működő XP rendszere van, annak magától semmi oka sincsen rá hogy Vista-ra váltson...:P
    Maximum rákényszerítik...amit inkább nem véleményezek...:(

    [ Szerkesztve ]

    primus inter pares

Új hozzászólás Aktív témák