Új hozzászólás Aktív témák

  • Herczi

    senior tag

    Na megjött a telefon. Német amazonról (Ausztriából küldték), szombaton rendeltem, szerda délelőtt jött meg. Külön papírdobozban a telefon doboza, viszonylag jól csomagolva. Egy szállítólevél volt még mellette, aztán ennyi.
    Maga a telefon szép, masszív, nem recseg-ropog, minőségi anyagok, érzésre valódi fém keret, nagyon kézre áll. Sztem jobban mint az LG G4, az volt utoljára a kezemben ilyen méretben ahhoz tudom hasonlítani. Hátlap anyaga kellemes, gumi szerű, jól tapad az ember kezébe, a fehér szín viszont könnyen gyűjti a szöszöket, egy retket az asztalról, de nem vészes. Adtak hozzá egy műanyag védőkeretet is, először rátettem, aztán leszedtem, nekem kényelmetlenebb lett tőle a telefon, feloldó gombot nehezebben értem el stb, de én amúgy se szeretem a tokokat. A fehér/pezsgő szín meglepően kellemes, szerencsére nem annyira arany színű mint gondoltam, így azért sokkal vállalhatóbb számomra, tartottam tőle, hogy kicsit kisebbségis lesz, de pozitívan csalódtam szerencsére.

    A telefon belsejéről sokat még nem tudok mondani, pár órája van meg. Élből leszedett 3-4 frissítést, először a Marshmallowt, majd még 40 mega körüli biztonsági frissítést, meg még egy nagy 400 mega körülit is, meg még volt még egy kicsi talán, d nem biztos. Nekem ami új volt, hogy NFC-vel összeszinkronizált az S4-emmel, és mindent áthozott amit akartam, Wiifi jelszavak, Bluetooth eszközök, appok, minden.

    Kijelző gyönyörű egyébként, éles, nagyon fényes, betekintési szög szinte 180 fokos. Bár ez az Active Display sztem OLED-ért kiállt, de teljesen rendben van. Az pedig, hogy elég a kijelző felett elhúznom a kezem és egyből mutatja az időt, értesítéseket nagyon praktikus. Főleg majd éjszaka ha felkelek a sötétben és meg kell néznem az időt, nem kell tapogatnom a tlefon után, csak suhintok egyet.

    Ami nagyon meg lepett, hogy nincs értesítési LED, az nekem nagyon hiányozni fog. Ráguglizva van valami a hangszórónál (mögött), azonban csak ROOT-tal engedélyezhető.

    Ami még érdekességként eszembe jut az a Turbo töltő, tényleg nagyon gyors. A töltő is masszív, nehéz darab.

    Ennyi pénzért megérte sztem, üvegfóliát már megrendeltem rá, tokkal nem tudom mi legyen, a hátulja a középső fém részen fekszik, ez valószínűleg karcolódni fog. Viszont a tokokat meg rühellem, még azt a kis ergonómiát is megölik, amit sikerült belevinni egy ekkora készülékbe.

    Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Új hozzászólás Aktív témák