Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Rusi #137 üzenetére

    Azért próbáltam óvatosan fogalmazni, mert nem akarok sem károgni, sem trollkodni, de csak hogy ne szoruljon belém, pusztán elméleti szinten okfejtem, mire gondolok:

    Panaszkodtak már többen arra, hogy a tesztre megkapott telefonok és a boltban megvehető példányok között voltak "eltérések", ami valljuk be, logikus lépés lehet a gyártó részéről. (Igaz, itt van egy konkrét minősítés, ez azért korlátot szab a trükköknek, de megoldják, ha akarják)

    Ha én mobiltelefon gyártó lennék, nem adnék ki törhetetlen telefont, mert akkor azt nagyon kevesen fogják lecserélni "időben", tehát szándékosan kihúzom az egy körből kimaradsz kártyát. Vagy ha igen, akkor beszedem érte a következő kör pénzét is.

    Személy szerint az me45 óta nem találkoztam okos és strapa és emberi árú telefonnal.

    Persze ettől a Motorola most megcsinálhatta, ha másért nem, presztizsből, ezt aláírom, csak élek a gyanúperrel.

    Ezért írtam, hogy megvárom mi lesz, és utána esz meg a sárga irígység, mert ha ezek bejönnek, akkor ez az én ideális telefonom, és lemaradtam róla, mert ez akkor egy szuper telefon. :R

Új hozzászólás Aktív témák