Új hozzászólás Aktív témák

  • Kekiah

    csendes tag

    Na én is Defy tulajdonos lettem. Első és második benyomásom is az hogy ez egy igencsak jó kis telefon.. pont nekem való.
    de ahogy próbáltam belőni a dolgokat rajta sikeresen össze is zavarodtam. Kontaktokat próbálom beállítani de elvesztem. Szóval importáltam mindent a kártyáról, majd a levelezésemet is beállítottam (yahoo meg gmail) és fellőttem a skype-ot is. Szóval a gondom hogy ha rákötöm a gépre a telefont akkor a moto phone portálon látom az összes e-mail cimet (mindkét helyről) és telefonszámokat. Telóban meg meg csak a telefonszámokat. Szóval a gondom hogy hogy tudom szinkronizálni a kettőt? Mert a gépen nem tudom linkelni a mail cimeket a kontaktokkal, a telefonon meg ugye nem latom a mail cimeket...
    A másik dolog amit meg nem értek hogy van olyan kontakt akit szinkronizált a skype-al, értem ez alatt hogy a skype-os képét hozzárendelete a telefonszámához... De hogy én kössem össze arra az istennek sem tudok rájönni hogy lehetne..
    Szóval ez csak nekem nem tűnik egyszerűnek igy a hosszu nap után vagy tényleg copy/paste -elni kell? Tudtok valami fórumot, vagy segédletet ahol normálisan le van írva hogy hogy lehet a szinkronizálást rendesen megcsinálni?

Új hozzászólás Aktív témák