Új hozzászólás Aktív témák

  • defygaben77

    tag

    Sziasztok! Megint szükségem lenne egy kis segítségre! A Defumen Cm7rc1-es rom van. Az SD kárttyámat formatáltam a számítógépemen (természetesen előtte mentettem a gépre CM7 telepítéséhez használt progikat). Mindjárt a formatálás után raktam fel közvetlenül a gépről a kártyára (hamár úgyis a kártyaolvasóban volt a formatálás miatt) filmeket. Utána ment vissza az SD a telefonba, és minden megfelelően működött. Most viszont hiába próbáltam az usb kábelen keresztül csatlakozni a géphez, nem ismeri fel a telefont a számítógép! Amikor összedugom őket, bejön a fejlécen az usb jele, amit ha lehúzok, be van állítva a Memory Card Access.(a 3 lehetőség közül a középső) De hiába! Mi lehet a gond? A telefont már újra indítottam, de semmi változás. Közben kivettem az sd kártyát, beraktam a számítógépbe és visszamásoltam rá a rom telepítéséhez használt progikat, hátha jó lesz. De sajnos nem! Tudnátok segíteni? Nem lenne jó, ha minden kártyára másoláskor, ki kellene veenem azt a telefonból, és a kártyaolvasón keresztül másolni. Kérlek segítsetek, hogy mi lenne a megoldás!Köszi!

    Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

Új hozzászólás Aktív témák