Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz janos1988 #71 üzenetére

    Nem egy i7-es desktop gépet vált ki, hanem egy kis nettop/netbook kategóriájút.
    Netezéshez, irodai tennivalókhoz bőven elég a jelenlegi smartok hardvere is, nemhogy egy ilyen kétmagos miniszörny.

  • smkb

    őstag

    válasz janos1988 #71 üzenetére

    Miért is? Én pl a játékokat leszámítva semmi olyat nem használok ami egy ilyenen, vagy egy Honeycombos tableten ne menne (itt most az x86-ra írt játékokra értem, mert Androidra is már rengeteg van). Még torrent kliensek is vannak szépszámmal az elvetemültebbeknek, akik filmeket zenét akármit akarnak letölteni... még az én kínai csoda 5colos Ramos T11AD 2.1-es Androidos szutykomon is megy a torrent... Ott a desktop pc-m, meg a notebook és a web, cset, játék , zene + letöltésen kívül másra nem is használom. Androidra meg van játék is, sőt lassan mindenféle emultor is... otthon meg azért nem túl sokan futtatnak irodai alkalmazásokat (bár az MS bejelentését látva, ők biztosan portolják az Office-t is). HDMI kimenet meg ezeken prémiumkategóriás eszközökön mind van (tableteken meg a kínai gagyikon is), bluetooth billentyűt is lehet rájuk aggatni, így igazán semmi akadály előttük akár otthoni használatra sem full hd monitoron, tv-n.

    Irodákban meg el lesznek a PC-kkel, azokon sem nagyon kell mostanában mit fejleszteni, mert pl nekem sem SAS, sem az Oracle eszközeim nem igényelnek valami nagy kliensoldali erőforrást.

    Aki meg HD videokat vág, konvertál stb, nagyon erőforrásigényes alkalmazásokat használ annak nyilván kell valami desktop pc, de mezei átlagjuzereknek nem lesz rá szükség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák