Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    válasz ZolkoW #63 üzenetére

    Én pont ugyanezért vettem meg, mármint az okok, hogy kellett az előlapi ujjlenyomat szenzor, jack, valódi dualsim és SD kártya olvasó nem a hibrid megoldás, normális alakú kijelző, nagy belső tárhely, a sima battery moddal az akku is király... A dilemmám pont az volt, mint neked, hogy de ennyit fizetni egy mobiltelefonért... Én Németországban vettem 279€ volt a Saturnban, és majd egy hónapot hezitáltam mert nem akartam ennyi pénzt kiadni egy telefonért. Aztán meggyőztem magam, hogy már nincs másik ilyen telefon a piacon, legalábbis itt nincs, nagyon kínait meg nem akartam venni. Valahol mindig gond volt de általában a dualsim - sd foglalaton csúszott el a dolog nekem az meg alap. A pontot az tette a vásárlásra hogy kifutó termék és ha most nem veszem meg akkor valahol majd kompromisszumot kell kötni, és a franc akar hónapokat vadászni egy dualsim-sd slotos telefonra (persze találtam de annak hátul volt az ujjlenyomat ami vezetés közben megint nem jó, vagy 2/16gb volt a telefon ami nem elég, stb). Az előző meg megadta magát, bekattant az érintő panel, össze vissza nyitogatta az alkalmazásokat. Most kiadtam ennyit egy telefonért és tényleg reménykedem hogy ez egy időtállóbb darab a modoknak köszönhetően, de ha nem akkor soha többet nem adok ennyi pénzt egy mobilért. Eddig csudijó telefon amúgy a kamerától féltem mert az előzőben 16mpx volt ez meg csak 12, de most fotóztam körbe Mallorcát, és nagyon szép képeket lőtt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák