Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    Ha az embernek nem valami speciális rétegigénye van, jó eséllyel a Chrome-al lesz a leginkább elégedett.

    Telepítés (ami egygombos) után lényegében hozzá sem kell nyúlni, a gép kukázásáig gyönyörűen ott van a legfrissebb változat a legfrissebb flash-sel, egy átlagigényeket bőven kielégítő pdf-olvasóval, gyors mind az alsó, mind a felső kategóriás gépek esetében, okos (itt az omnibar-ra gondolok, aminek a tudása más böngészők elé ülve igenis hiányzik, nyilván az ilyen-olyan featureöket nézve fapados, de azoknak a java része rétegigény), biztonságos, fő verzióban pedig elég ritkák a zavaró bugok (főleg ha az ember nem piszkálja a chrome://flags alatt lévő beállításokat :) ).

    Miután a G-nek megvan a lehetősége reklámozni, a böngészőjük meg kielégíti a bevonzott új felhasználókat, őszintén szólva nincs is ezekben a számokban semmi meglepő.

    [ Szerkesztve ]

  • julius666

    addikt

    válasz Spiccberg #41 üzenetére

    Ha nem rohadna le webkamerás flash ablakban jobb click-re, hogy ki tudjam választani a kamerát, meg a hangot, akkor még használnám is...

    Na látod ezzel én nem találkoztam, de én nem használok webkamerát nagyon. De majd más megerősíti/cáfolja.

    Ha meg weboldalba ágyazott flash területeket meg lehetne nyitni új lapon vagy ablakban a körülötte lévő sallang nélkül, az maga lenne az álom.

    Öhm... Ilyet lehet máshol? Még sosem figyeltem (most pedig csak ezért nem akarom felrakni a "standalone" plugint hogy aztán baszogasson a frissítéseivel).

  • julius666

    addikt

    válasz erdoke #45 üzenetére

    Mármint mit? A silent updatet? Az omnibart? A bedrótozott flash-t? A pdf-olvasót? Mert itt elsősorban azokról volt szó. :F

    Az Operás szinkronizációt meg nem próbáltam (pontosabban de, csak valami elszaródott és nem engedett bejelentkezni 2. / 3. alkalommal amikor indítottam a böngészőt, aztán nem erőltettem), ugyanúgy szinkronizálja a kiegészítőket meg a megnyitott tabokat mint a Chrome? Mondjuk a kiegészítők beállításait sajnos még az sem, gondolom majd a jövőben bekerül az is mert az tényleg eléggé nagy hiányossága.

  • julius666

    addikt

    válasz ddekany #79 üzenetére

    Ezt az állatságot aki kitalálta, az biztos nem használt még 3 fülnél többet...

    Na látod én meg pont fordítva vagyok vele. Azt nem tudom elképzelni, 3 fül fölött ez hogyan működhet, én nem bírom átlátni, nekem random ugrálásnak tűnik. De tényleg, Notepad++ban is így van alapból és mindig nagyon anyázok ha valami új gépen kell használnom.

    Sorban én rögtön tudom melyik tag micsoda, ha nagyon messzit akarok meg bökök egérrel. Jellemzően az egymáshoz tartozó oldalak tabjai közel vannak, mivel egymásból nyitod őket és a forrás-tab mellé nyitja az új tabot, nem a tabsor végére alapból már minden böngésző ha jól emlékszem. Szóval ritkábban kell "messze" menni.

    Ez valószínűleg egyébként azzal lehet összefüggésben ki mennyire vizuális típus (én nagyon az vagyok.)

    A letöltéses dologban viszont teljesen igazat adok, az úgy tényleg zavar engem is. Valószínűleg a ChromeOS-es filozófiával függhet össze, ahol ugye nincs böngészőn kívüli megnyitás.

Új hozzászólás Aktív témák