Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz Remus389 #121 üzenetére

    szokásod szerint bele vagy buzulva egy adott dologba és nem látsz ki belőle az elvakultságod miatt.
    fagyogatós az FF? néha letöltés közben kiakad és ennyi. a Chrome meg szimplán nem tud semmit. lassabb? nálam ugyanolyan sebességgel megy az FF, mint a Chrome.

    "nem csoda hogy az Opera és a Safari nem nagyon népszerűek, nekem se tetszenek igazán :N, meg is érdemlik az egyszámjegyű részesedést"

    meg ez mi? neked nem tetszik tehát megérdemlik a kis részesedést? lol?

    esetleg vesd össze hány helyen van reklámozva a Chrome és hány helyen bármi más. esetleg azt is, hogy hány programmal települ együtt. esetleg azt is, hogy mondjuk mennyi Linux disztróban van alapból Chrome (Chromium). példaként hozható az Android is. hány helyen van az reklámozva és hány helyen bármi más? iOS is reklámozva van eléggé, de messze nem ennyire... egyébként is, a szar is népszerű, sok-sok légy nem tévedhet. ;]

    [ Szerkesztve ]

  • AmigaFan

    aktív tag

    válasz Remus389 #121 üzenetére

    "az emberek a nekik jobban tetszőt, a nekik jobbat választják ennyi"

    Ezzel nem értek egyet, ugyanis az emberek nagyon nagy többsége az alapján választ, amit a képébe tolnak! Csak egy példa:
    Feleségemnek tavaly vettünk egy netbookot. Feltette magának a FF-ot, de mivel az arcába tolta a google állandóan, ezért feltette a Chromot! Majd egy hónapra rá, megkérdezett engem, hogy én mit használok, és mikor mondtam, hogy Operát, meglepődött, hogy olyan is van???
    Kérte, hogy tegyem fel neki, hogy mégis próbálja ki milyen.
    El kell mondjam, azóta csakis az Operával netezik, (chrome, FF uninstall lett) mert gyors, könnyen kezelhető, és azóta több barátnőjének is ajánlotta, akik szintén áttértek az Operára! De ők csakis böngésznek, semmi extra add-on meg miegymás!

    Amiga Forever...

Új hozzászólás Aktív témák