Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz bambano #138 üzenetére

    "a platform teret ad a bűnözői hozzáállásnak is, szerintem ezt kellene szidni."

    Én nem állítottam ennek ellenkezőjét, és a titkosszolgálatok bűnözése miatti üldözés ellen sem szólaltam fel, ezekben egyetértek veled.

    Viszont azt se felejtsük el, hogy mindez Zuki platformján történik, amelyen ő teret ad a fentieknek. Zuki mint a faxbúk teljhatalmú usere, a maga módján tudna az átlag userek védelmében fellépni, mégsem teszi, mert egy aljadék, és csak a pénz számít neki.

    Illetve de, tett, mert a Kongresszus előtt négyelték fel, és kénytelen volt engedelmeskedni. A szükséges minimumot megtette, de egy lépéssel sem többet.

    Amúgy meg Zukiék nem hiszem, hogy nagyon meg tudnák oldani a titkosszolgálatos kérdést, ha akarnák se. Azt mondja neki az usákiai elnök krumpli, hogy figyelj bazz, neked most nyomnod kell a datát nsa-nak ami a csövön kifér, akkor nyomod, valszeg nincs más választása. Ezért is kéne a faxbúknak a usereket jobb belátásra bírni, hogy lehetőségük szerint (ami adott) használják mértékkel. Persze magasról tesznek rá, holott megtehetnék, ha akarnák. Ez is jól jelzi, hogy a fb lexarja a usereit kb...

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák