Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    válasz #72042496 #10 üzenetére

    Ha szeretsz fizetni a semmiért az a Te problémád. Ha természetesnek veszed, hogy a semmiért fizetsz az is a Te problémád. És nem, nem normális hogy itthon fizetned kell azért, hogy használhasd azt a pénzt amit megkerestél.

  • tomazin

    veterán

    válasz balco #14 üzenetére

    Elég nagy effort lenne, ugyanis nem lehet már csak úgy számlát nyitni, mert meg kell felelned az olasz énekesek elleni törvények (tenorista) és igazolni kell magad személyesen ahhoz, hogy neked ilyened lehessen. A költségről nem is beszélve. Én pl. az unicredit banknál fizetek azért hogy netbankom lehessen.
    Ugy milyen rettentő logikus, hogy fizess azért, hogy ne telefonon/személyesen foglald le az embert, hanem online intézd el. (ami nekik milliomod részébe kerül, mint az ügyintéző ideje)

    Drenadar : amíg naccerű kormányunk nem érezte úgy, hogy a bankokon keresztül újabb sarcot kell kiróni a parasztokra, addig nekem az erstés szupernullámmal minden ingyen volt amit használtam. a fenti után is csak a 0,003at kellett fizetnem utalásért. (sajnos el kellett mennem ettől a banktól)

    Balika911 Ebben egyetértünk, hogy az összességében olcsóbb a jobb. Én a megjegyzést a különböző apró tételek lefitymálására tettem. Mert igen, nem sok pár 100ft ide, de nagyon sok területen nagyon sok új adó és sarc jött be az utóbbi időszakban és látva ezt a multik is hozzáteszik a saját kis 100ftjaikat. ami összességében már elég tetemes összeget ki tud tenni.
    (pl.: 2ftos telefonálás utáni percadónál nem 2ft lett emelve)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák