Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz moonman #44 üzenetére

    Tévhiteket te is osztogatsz Windows fronton, mert ugyebár van Quicklook a Windows-ban és a TimeMachine ugyanaz mint a ShadowCopy :D

    Tudod én nem írok olyat ami nem igaz, mert bármikor be tudom mutatni azt amit állítok.
    Az meg, hogy Te mit hiszel, az már tényleg hit kérdése és nem rám tartozik :D

    --

    " a kicsit is komolyabb Apple blogokon leginkább a hibákról, hiányosságokról lehet olvasni és nem minden post szól arról, hogy Steve éppen hogy váltja meg a világot."

    Egy szakmai fórumon valóban problémákra keresnek az emberek megoldást, nem tudom mi ebben a meglepő :D

    --

    " fanatikus, szemellenzős divatmajmok, még jó, hogy elégedettek, ha már bálványimádatból vesznek valamit, azt sem látnák meg, ha egy méteres repedés lenne a képernyő közepén."

    Ez teljesen igaz lehet rád..
    Tudod azért egy Windows alapú eszközben némileg több hiányosság és hiba van, mégis Te bálványozod ész nélkül, pedig a szakma, sőt még a saját gyártója is elismeri, hogy háát izé, nem igazán a legjobb termékünk (ala Vista és Windows Mobile).

    [ Szerkesztve ]

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák