Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsabyB

    csendes tag

    Ez olyan cikk meg ami mögötte van, ami nem ér semmit. Valamit kell csinálnia a sok marketingesnek a nagyvilágban. De értelme semmi.

    Az egész bolygón a mobilhasználók ugyanarra vágynak ugyanolyan mértékben: max lefedettség, max sávszélesség, max adatmennyiség, minimális összegért.

    Aki nem az vagy hótsötét vagy hazudik.

    Meg az olyan dumák, hogy ki mennyit használ meg miért.Pfff.
    3g telcsimmel soha nem fogyasztottam el keretemet. Az uj 4g telcsimmel meg 6nap alatt megettem a 13gb-ot. És nem torrentezek meg ilyenek. Csak mikor valamit csinálok akkor eddig pár Mb letöltése után léptem az oldalról vagy továbbléptem youtubon mert csak kerestem egy zenét de nem az volt. Most azonnal betölt minden oldalt teljes méretben mielőtt lépnék az oldalról ez kb 10-20x adat többlet, a youtube azonnal letölti a teljes tartalmat akkor is ha az egy 1gb-os méret ami kb 1000x adat többletet jelent nekem.

    Szóval nem használom másra mint 3g-n a telómat. Csak máshogy repkednek a gigabájtok.

    Egyébként Pécsen a samsung j5 nekem 90-100Mbit/s a 3g meg 4-5Mbit/s pörgött.

    Hát ezért kell a sávszél és a korlátlan vagy legalábbis a jelenleginél jelentősebb adatkeret az embereknek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák