Új hozzászólás Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    Nekem nagyon tetszett, bár gyorsan olvastam, nem volt rá sok időm most. 19 vagyok, még messze az apaságtól a mai világban. De elég sok mindent átéltem már, 10 évesen elveszítettük anyukánkat, itthon voltak utána problémák, most pedig épp gyógyuló félben vagyok egy 2 éve húzodó komolyabb betegségből. Szerintem sokkal többet tapasztaltam, mit az átlag, legalábbis mindig ezt látom. De nem bánom, jobban tudom értékelni az életet, reálisabban is látom talán. Amin keresztülmentem, rengeteg tapasztalatot, önállóságot adott, és ezt szeretném is továbbadni. Hogy értékeljék a gyerekeim azt, hogy van anyukájuk, aki lelkét kiteszi értük(nagyon sok helyen látom hogy rabszolgának nézik a gyerekek a szülőket, sajnálatos dolog), hogy a család értékes dolog, egy hely ahol mindig megértik, és ahova visszatérhet később is. Édesapám szinte egyedül nevelt minket, és mindent megtett azért hogy mindenünk meglegyen, és én is ezt szeretném később tenni. Lehetne még folytatni, de idő szűkében most ennyire futotta.

    Tiszteletre méltó a hozzáállásod. :R

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Új hozzászólás Aktív témák