Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz ntomka #6 üzenetére

    Amikor a kde3 megszűnt létezni, bár külcsínre tetszett általában a kde4, de funkcionálisan hulladéknak találtam. Ennek épp a fordítottja volt a gnome, és még most is hasonlóképpen látom, bár azóta eltelt 3 év. Azóta találtam számomra kellemes témát a vezérlőelemekhez, ikonokhoz, és nem nagyon akarózik ezt lecserélni akár kde4-re, akár unity-re. Sőt őszintén szólva kissé felesleges f..verésnek tartom azt, ahogy az alkalmazásmenüt mindenképpen le akarják cserélni valamire, amire azt mondják, hogy modern, de a használhatósága már vitatható.

    Próbálom olyan szemmel nézni, mintha egy laikus ülne oda mellé, de ugyanolyan katasztrófa, akárcsak a win7, vagy a kde. Egyik sem olyan igazán frappáns megoldás. Nyilván részben megszokás kérdése is.

    (#7) GD az alaptéma valóban elég sivár, gyúrhattak volna rajta még mondjuk azzal, hogy a faenza készítőjével csencselnek egy kicsit. Bár mondjuk nekem azzal is gondom van, amikor egy tizenéves hormonzavaros fless guru keze munkája köszön vissza egy munkaállomás felhasználói felületén.
    Funkcionálisan semmi probléma, de kell a ráknak egy nem méretezhető dokk a bal oldalra, ilyen stílustalan ikonkészlettel, gyér kezelhetőséggel. Akkor már inkább a korábban egész jól kigyúrt netbookos felület.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák