Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz icon #34 üzenetére

    Én értem, hogy ezek "nagy dolgok", de minden bizonnyal mások is csinálnak még ilyenebbeket is, de ők nem kapnak ekkora publicitást...

    ez lehet, hogy azért van, mert kurvára nem tud róluk senki? arról lehet írni, amiről tudomásod van.
    építhet valaki marsjárót a garázsában, csak ha nem tudunk róla, akkor nem lesz belőle cikk sem.

    Szakmai elit != PH-"elit"

    jó, legyen. akkor szerinted ki Magyarországon a szakmai elit ebben az adott témakörben?

    (#40) icon és ez téged miért zavar? vagy úgy kell értelmezni a hozzászólásodat, hogy: "mindenki seggfej, akinek megvan az, amire csorgatom a nyálam"?

    istencsászár jogkörök meg nincsenek. moderátor van, házigazda van, meg mindenki más. utóbbi kategóriában mindenkinek totálisam ugyanazok a jogai vannak, mint egy frissen regisztrált újoncnak. a neve alatti "rang"-tól függetlenül.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • gombcomp

    senior tag

    válasz icon #40 üzenetére

    "haver-sógor-koma-jóbarát számára, vígan osztogatva egymásnak rangot, ajándáksorsoláson egymásnak menő cuccokat, és még megy itt a nagy mutogatás, hogy ők a fasza gyerekek..."
    Először is olvasd el a PH-n erre vonatkozó szabályokat,
    másodszor ilyen marhaságokat kevesen állítottak még eddig.
    Ja igen és "fasza gyerekek" is lehetnek berkeken belül..

    [ Szerkesztve ]

    "Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

  • jones965

    Modder

    válasz icon #40 üzenetére

    Talán a legjobb lenne, ha a vélt sérelmeidről egy logoutos cikket írnál, ahol a veled azonosulókkal meg tudnád vitatni a nézőpontodat-véleményedet.

    Ez itt nem arról szól. :(

    A srácoknak pedig gratulálok a munkáihoz, nem utolsó sorban a cikk írójának.

  • gombcomp

    senior tag

    válasz icon #47 üzenetére

    "Talán esetleg ki lehetne írni pl. egy pályázatot, mutassa meg, aki akarja, ki mit tud ebben a témában."
    A PH-s tunning toplistákat szoktad nézegetni?...Na azok pont erről szólnak! ;)
    Gondolom nem lepődsz meg,hogy a cikkben szereplő "tuningerek" ott is sűrűn
    előfordulnak (általában az első néhány helyen).

    "Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

  • rudi

    nagyúr

    válasz icon #34 üzenetére

    Neked valami üldözési mániád van? BÁRKI jelentkezhet nálunk, aki valami hazai vagy adja isten nemzetközi szinten nagy hardveres dolgot vitt véghez, GARANTÁLOM, hogy teret biztosítunk neki. Ugyanez igaz a fórumra is, tessék aktívkodni, sokat segíteni, témában szakérteni, hasznos közösségi életet élni, és máris jön a valami szintű értékelés. Amíg csak a sírás, meg a tétlen felfedezésre várás megy, addig ne tessék semmire sem számítani!

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • imibogyo

    veterán

    válasz icon #53 üzenetére

    Komolyan nem értelek téged: :(

    A toplisták nem adják vissza a technikákat
    Tényleg nem. A toplisták a legjobb eredményeket mutatják meg, az a dolguk. Hiába van más technika ha rosszabb az eredmény. Ez a cikk ezen toplisták tetejében található egyénekről született, vagyis egy részükről.

    vagy az emberkéket,
    Az általad kifogásolt cikk pont az embereket rakja középpontba, amivel pont kifogásod van, mivel "öntömjénezés", "magamutogatás". Akkor most mit is szeretnél?

    akkor vagy róluk is kellene cikkezni
    390.000 emberről nem lehet cikkezni (ha már ez a szám született itt). Kiemeltek pár embert akik ott vannak a tuning-elitben, nem értem mi ezzel a probléma.

    én 4 napig voltam korrektúrán a cikkemmel anno..
    Én is. És? :U A cikkek elosztva kerülnek ki, hogy ne legyen egy nap 50 új cikk, utána meg egy hónapig egy sem. Ez azért elég egyértelmű. Kalandor már többször leírta ezt. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Lenry

    félisten

    válasz icon #47 üzenetére

    mutassa meg, aki akarja, ki mit tud ebben a témában.

    tádámm

    A magamutogatás csapja ki nálam a biztit az élet összes területén amúgy is, szerintem egy szakmai fórum kereteibe ez nem fér már bele...

    de mutasd már meg, hogy ebben hol a magamutogatás. nem önmagukról írtak cikket, hanem a PH újságírói írtak cikket a PH!-n aktív tuningosokról, mert róluk tudnak cikket írni.
    ez itt egy közösség, ami megbecsüli az aktív tagjait. például ilyen formában is.

    de ha az orrom alá dugják az egészet így ebben a formában, az ennyire felháborít, pláne, hogy sokadik hasonló esetről van szó az utóbbi időből.

    ki dug az orrod alá mit?
    felháborít...? őszintén sajnálom, hogy nincs annál nagyobb problémád, minthogy nem tudsz átugrani egy olyan cikket, ami nem érdekel.

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • BlackPriest

    őstag

    válasz icon #40 üzenetére

    regelj ki, ha ennyire tartod az oldalt

    Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

  • Löncsi

    őstag

    válasz icon #55 üzenetére

    hogy Ati, és nagy lelkesen átírták ATi-ra, vagy az Nvidia-t, nVidia-ra...

    Hát nem sokkal jobb? :DDD

    Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

  • Lenry

    félisten

    válasz icon #63 üzenetére

    senki ismeretlen mondjuk arról a listáról, de még megkeresés szintjén sem.

    ezt pedig te onnan tudod, hogy ...

    folytasd kérlek

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • gombcomp

    senior tag

    válasz icon #63 üzenetére

    Vagyunk egypáran akik személyesen is ismerjük egymást a listáról
    lakóhelytől függetlenül.Vannak olyan tuning összejövetelek is amiről nem
    készül riport csak simán "lemegy",és utána jönnek az új eredmények a listára,
    esesetleg egy LOGOUT blog is születik belőle.
    Javaslom nézegesd a cikkben szereplők blogjait is.

    "Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

  • Lenry

    félisten

    válasz icon #66 üzenetére

    a másik tagmondatra gondoltam: de még megkeresés szintjén sem.
    honnan tudod, hogy nem keresték meg őket? honnan tudod, hogy nem utasították vissza a felkérést?
    egyébként te ha írsz, akkor mindig a második legérdekesebbről írsz? ha egyszer ezek a srácok a legjobbak az elérhetők közül, akkor miért ne róluk szóljon a cikk?

    plusz továbbra sem öntömjénezés, mert (alá is húzom, hogy értsd): nem ők írták a cikket
    a PH! felkérte őket, ők meg elvállalták. pont.

    nem a PH emberei tuningoltak, szimplán itt szoktak fórumozni, innen ismerik egymást. ha a hwsw-n csinálnák ezt, akkor valószínűleg azok írtak volna róluk cikket.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • rudi

    nagyúr

    válasz icon #55 üzenetére

    Mi ez a sületlenség kérem szépen?! Miért állítasz valótlanságokat. Én írtam a cikket, itt vagyok, reagálhatsz, írhatsz privátban, fel is hívhatsz, figyelek! A jelzett elírást pár perce javítottam, nem ez volt az első eset. (megjegyzem, nekem van hogy hetekig benn állnak a megít cikkeim, most éppen aug. 27-én leadott is van, ami talán jövő héten megjelenik;) )

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • imibogyo

    veterán

    válasz icon #63 üzenetére

    2-3 nagyon ismert arc bemutatása volt csupán, akik jól ismerik egymást minden bizonnyal...

    A legfontosabbat kihagytad:
    "....és akik ismertek a PH-s körökben, benne vannak a PH-s közéletben és akik sokat segítenek másokon például pont tuningos kérdésekben..."

    Rudi már jól megfogalmazta, ez egyfajta elismerés is ezeknek az egyéneknek a közösség életében való AKTÍV részvételért, a sok SEGÍTSÉGÉRT amit adtak a különböző topikokban és azért amit EDDIG ELÉRTEK ebben a "szakmában". Ez így együtt. De ez csak az én továbbgondolásom, az eddig elhangzottak összegyúrása egy gondolatba, simán tévedhetek. ;)

    Pont te fogalmazod meg, hogy te ilyeneket nem teszel (vagy nem nagyon) akor meg nem tudom miért fáj ez az egész neked.

    "Olyan szempontból van, hogy mivel nem érzem a kéztetést, hogy napi 1000 bejegyzést megírjak, szakmai fórumokban nem tudok hangzatos infókkal szolgálni csúcskonfigom űber-beállításaival annak totális hiányában, rühellem a vizet, és a nemesgázokat a gépem belsejében, így 9 évem alatt ennyire futja ezekben a berkekben..."

    Lényegében nem veszel részt a közösség életében és nem foglalkozol aktívan különböző számítástechnikai problémákkal, kihívásokkal. Akkor mit vársz?

    [ Szerkesztve ]

  • BlackPriest

    őstag

    válasz icon #65 üzenetére

    ha indultál volna 10 megmérettetésen és mindenhol a "haverokat" hozták volna ki győztesnek, és mondjuk valami értékelhetőt tettél volna le te is a többivel szemben, megérteném a hőzöngést, de ha saját bevallásod szerint sem indultál, nem tudom miért nem mindegy ki nyer. és amúgy az ország legnagyobb hw közösségében a legjobbak vajon nem a legjobbak? :U

    Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

  • toyone

    őstag

    válasz icon #40 üzenetére

    1-2 éves regek? melyikünknek van 1-2 éves regisztrációja?
    PH szabályzatban ott van kinek mitől lehet nagyobb a rangja( már ha ez bárkinek is számít). Lehet "hülye gyerekezni" újoncnak, 250 napossal is, úgy hogy nem tett semmit de már szakértő a témában. Meg lehet értelmesen nyilatkozni senior tagnak is. Mindkettőre találsz példát.

    és még megy itt a nagy mutogatás, hogy ők a fasza gyerekek...
    Az elmúlt egy évben hazai extrém tuningal kapcsolatban 4 cikk került ki idén. Valóban az egekig vagyunk sztárolva ami miatt te nem tudtál érvényesülni. De miben is szerettél volna?
    Van hazánkban jelenleg aktívan 5 ilyennel foglalkozó tag. Azt sem lehet nagyon mondani hogy ez az 5 ember folyik a csapból is.

    Ontják a hozzászólásokat? Onthatod te is ha tudod, ha van miről. Nem magamat emelném ki, nincs is napi 100 hsz-m, de ott van 04ahgy olyan vmodot csinált a Gigabyte 990FXa-UD7 hez hogy senki a világon. Lehet hogy ért hozzá. Ért a szakmai részhez. Azért van napi 30 hsz-e mert segít azoknak az embereknek akik problémába futottak. Téged miért nem látlak reggelente a RAM-os, vga-s stb.s topikokban tanácsot osztani? Mert ugye az látszik hogy a 9 gyötrelmes éved alatt te megtettél mindent hogy tudásod megoszd. .

    Írsz ilyeneket hogy az orrod alá dugják. Számítástechnikával foglalkozó oldalon vagy ugye. Ez meg hozzá tartozik ahogyan a moddig is. Ez is "új" a ph-n. A pontosság kedvéért megnéztem, érted, csak miattad, nehogy tévedjek, sehol sem látom egyetlen egy cikknél sem hogy neked rá kéne nyomnod. A címből kiderült miről fog szólni, majd mindegyiknél kiderül.
    De segítek egy saját példámmal: Ha nem érdekel a fényképészet nem nézem meg a Nikon tesztet vagy a Cannonét. De ha mégis, nem szállok csatába azokkal akiket az érdekel mert vesztek.

    (#63)
    senki ismeretlen mondjuk arról a listáról, de még megkeresés szintjén sem. Innen lett öntömjénezés jellege az egésznek...

    Hidd el aki subzeroban tuningolnak azok ismerik egymást. Mert hogy nem vagyunk sokan. Oka volt annak hogy az Asus ezt a 4 embert kérte fel. Mert talán nem elsőnek szigeteltek be egy lapot úgy hogy az ne dögöljön meg. Ha neked kéne adnod bármit is te kinek adnád oda? Annak akinek van már ezzel tapasztalata vagy akinek nincs?

    Meg szeretnéd h a nonemek is feljönnének? Legyenek ők is "celebek" mint mi. Akkor mi lenne? Még több celeb, azokat meg ugye nem szereted.

    Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

Új hozzászólás Aktív témák