Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Geffry #10 üzenetére

    azért ezek a példák erősen ferdítenek. a térfigyelő kamerák jól jöhetnek ha felnyomták a kocsid vagy kiraboltak az utcán, ami valljuk be egyre sanszosabb... a kártyás vásárlás és kp felvételről meg igenis legyen log, mert ha valaki visszaél a kártyaadatokkal (ami megintcsak nem elrugaszkodott dolog) akkor bizonyíthatod hogy az nem te voltál, ill a rendőrség munkáját is megkönnyítik hogy jobb esetben atm fronton van egy videofelvétel, vagy a környéken a térfigyelőkkel azonosítható hogy az elkövető merre mivel távozott.

    mindennek megvan most is az előnye, ahogy ha akarnak vissza is élhetnek vele. ez pont olyan mint az elektromosság vagy a röntgen sugárzás. mindkettővel lehet ölni is akár, vagy komoly károkat okozni, de normálisan, a közösség számára hasznosan használni is.

    egyetértünk, csak nem minden tisztán fekete vagy fehér. egy jó szabályozással egy ilyen rendszer max a méginkább eltespedt, mégkevésbé tudatos, gondolkozó társadalmat erőlteti, ne agyalj, ne tarts fejben semmit, majd mi megtesszük helyetted alapon.

    ez pont olyan mint hogy tőlem aztán bármilyen infót begyűjthetnek rólam. nincs semmim ami titkos, az meg hogy célzottam reklámoznának az számomra max előnyökkel járhat, nem néznék betétreklámokat, meg eltűnnének a növel meg a f@rkad 40centivel bannerek :DDD visszaélni nem tudnának semmivel amit begyűjtenek, még ha napi 24 órában monitoroznak bármivel akkor sem.

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Geffry #10 üzenetére

    Akinek nincs félnivalója, az miért fél?
    Az én magánéletemben nyugodtan vájkálhat akárki, mivel annyira unalmas, hogy már én is unom. :DDD
    Viszont ha kirabolnak, és a térfigyelő alapján elkapják a tolvajt, annak örülnék (de nem kapják, mert itthon béna a yard).

    Avagy pl. a BKV buszok kamerázása, szerintem nincs információértéke, ahogy bamba fejjel kapaszkodik az ember a buszon, és ha ettől elkaphatóak lesznek azok, akik az én adómból üzemeltetett buszt szétverik, akkor sztem rendben van.

    Kiírja az ember a magánéletét a világnak? Facebookra nem kell mindent kiírni... Aki olyan hülye, hogy lebuktatja magát, annak gratulálok :D

    Emberek megfigyelésére már ma is millió lehetőség van, szóval nem oszt, nem szoroz a dolog...

    Engem inkább a hibalehetőségek bosszantanak, egy ilyen boynolultságú valami irdatlan szívás lenne.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák