Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    Ez megint egy jó relatív kérdés!

    Igazából élethelyzet kérdés lehet szerintem, mert mindegyiknek lehet jogosultsága. Illetve a dokumentum érzékenysége. Privát dolgot nem szívesen vinnék külsős céghez, se munkahelyi nyomtatóra.

    Most: az otthon nyomtatokra böktem, 1-2 éve vettem egyet külön színtartályos multifunkciós masinát, épp akciós is volt, de ritkán használom, vagy szkennelek, esetleg másolok valamit, ritkábban nyomtatok.

    Viszont korábban, iskolás koromban, kifejezetten a felsőoktatásban ott már volt minden. Jegyzetet, tanulni valót inkább direkt arra szakosodott helyen másoltattuk le, de ha csak viszonylag rövid volt akkor inkább megkértem egy családtagot vagy ismerőst, hogy otthon vagy munkahelyen nem tudná-e kinyomtatni.
    Egyáltalán nem vagyok benne biztos ha mindent otthon nyomtattam volna magamnak (ha tudtam volna egyáltalán), jobban jártam volna.

    Szerk: #Balika911: a vezetéknélküli nyomtatás elég frankó dolog szerintem. Az enyém wifis. Pl telefonnal készítek egy képet, aztán meg simán hálózaton belül, wifin keresztül ki tudom nyomtatni. Mondjuk én elég alap alkalmazást használok a telón, de működik, kényelmes a dolog. Ki lehet hagyni 'a telót rádugom a gépre, arra meg a nyomtatót dolgot', aztán meg melyik mit lát meg hogy az más kérdés :K

    [ Szerkesztve ]

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák