Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Bici #1 üzenetére

    +1
    csak ismételni tudom. Amikor volt saját nyomtató, asszony szakdogáját kinyomtatta sok példányban, stb. A patron drágább volt, mint a nyomtató, utángyártott és a töltögetős botrányosan nyomtatott. OK, már vannak lézerek, olcsó tonerrel, de minek? Amikor nyomtató volt, asszony a céges szarjait nyomtatta, mert bent limit volt, amit mások lazán túlléptek, aki meg alig nyomtatott, annak meg meg kellett oldania valahol -> otthon. Azért nem veszek tintát, h az állami céges dolgokat nyomtassuk.
    A4 fekete 15 Ft, kétoldalas 25 Ft. Kevés oldalt kinyomtatom a cégnél ha kell, de nem akarok ott nagyon ilyesmit, mert utána hogy mondjam a beosztottaknak, h privát doksikat ne nyomtassanak?
    Szal. jah, azt a havi 1500-2500 Ft-ot otthagyom a másolósnál, kész. Így is olcsóbb, mint a saját nyomtató. Jah, korábban meg nyomdában dolgoztam, dolgozói kedvezménnyel asszem vmi 8 Ft/oldalt fizettem :D

    Lézernyomtatónál addig mindenki happy, amíg nem kell dobot is cserélni...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák