Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz bambano #16 üzenetére

    Ezek ilyen időtöltő cikkek, kell valami tartalom az oldalra, de a valóságtól kissé messze állnak.

    Én pl. azt nem értem ,hogy egy streaming szolgáltatás minősége mióta függ manapság az internetszolgáltatótól - nagy átlagban nézve - amikor "gyérebb helyeken" már egy DSL is elviszi ezeket, a városokban meg az ennél még többet kínáló megoldások, pláne ftth a tápláléklánc csúcsán - és akkor abból akarnak statot gyártani az internet "minőségére" ,hogy akad-e a Netflix ? :DDD :F

    Szvsz Japánt és 1-2 másik foltot kivéve a térképen, nálunk világszínvonalban is rohadt jó internet van..

    De azt is megnézném, az itteni kedves utazóközönség mit kezdene Németországban egy 1000-es nettel, amikor este indul a torrent, másnap meg jön a boríték, hogy akkor be kéne menni a bíróságra, ügyvédet kéne keresni, rosszabb esetben rárúgják az emberre az ajtót :D

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

  • Depression

    veterán

    válasz bambano #27 üzenetére

    Úgy érzem, ezt a cikket személyes támadásnak érzed. Nem kellene!
    Vannak részletek belőle, ilyen pl. a wi-fi, amire tudnál pl. részletre/havidíjra routert ajánlani, ahogy a upc is teszi, de ha lassú valakinek a gépe, és arra panaszkodik, azt csak szimplán engedd el, és ne harcolj, meg erölködj, hogy a lakás ajtajáig jó a net.
    Mert itt az van, hogy mire panaszkodnak az átlag felhasználók.

    Bár én picit a többet konyítok náluk hozzá, de pont ezért nem is pazarolok egyetlen percet sem kérdőívek kitöltésére.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák