Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    Urak!

    Mivel Tibi és Csabi még vandálkodik a szerveren, van idő beszélgetni és készülődni...

    Ahogy látom kezdenek alakulni a friss packok, és mindenki 1.10-re gyúr. Szép lassan lehetne gondolkozni azon, mi jöjjön a következő szerverre.

    Megnéztem pár packot és - tudom tudom jöhet a kő, curse alól a "The New Frontier" tűnik leginkább kiforrottnak. Elég jól is fut, teszt szerveren nem izzad bele a vas és eddig még nem futottam bele semmi komolyabb bugba se.

    Viszont... Ahogy az összes jelenlegi friss packban lenni szokott, pár régi motoros -tinkers, enderio- egy tonna új, friss, ropogós, soha nem látott cucc is bekerült a levesbe. A jelentős része ebben egészen jól dokumentált, nem bonyolult, cserébe meglepően jól működő...

    Ha valakinek van ingere, gusztusa és ideje próbáljon rá, ill javaslom nézelődjetek és lassacskán emeljük majd praclikat a levegőbe szavazási szándékkal.

    Egy két hónap még benne van szerintem a későn érkezőknek a mostanin, nem lenne szép dolog gyorsan törölni őket :)

Új hozzászólás Aktív témák