Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    Közben az energia kérdés tegnap megoldódott, egyrészt nem volt az akkura beállítva az input-output. EnderIO gépek tudnak egyszerre in-outot, de az akkuja nem, összekevertem.
    A másik meg hogy sorba vezetékeltem mindent, így ha az elején ment két gép, persze a végére alig jutott áram, mert annyit nem tud átvinni. Most szétosztottam három nagyobb csoportra őket és az akkuból húztam ki három külön vezetéket.

    Kapott a vonatfarm is egy nagyobb akkut, a három facső éjjel megette a 2 milliós energy cellt, pont nem bírta ki nappalig hogy a napelem elkezdje tölteni, úgyhogy kapott ez is egy capacitor bankot, az 5 milla.
    A vonatok mentek egész éjjel kb. 8 órát. A hardened woodcutter az 15% körül kopott, az alap farmer meg ilyen 5% körül, mivel a búza lassan nő még csontlisztezve is, az lassan kopik hiába alap.
    Viszont a tölgyes vonatba kell tennem még storage-et, mert megtelik, tölgyfa sokszor ilyen nagyra nő és azzal hamar tele van, a fenyők nem nőnek nagyra azoknak elég kevesebb hely is.

Új hozzászólás Aktív témák