Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Penge_4 #27 üzenetére

    Miért ne lehetne megbuktatni egy-egy ilyen politikust? Ezt most úgy mondod, mint ha nem lenne hasonlóra számtalan példa még akár viszonylag nyugodt körülmények közt is. De sokkal könnyebb, ha mindezt valami nagy makro/globális káosz közepén próbálod megtenni, de a legtöbb Bitocin spekuláció is hasonlókra alapoz, mint pl. a bankrendszer összeomlása, gazdasági válság, netán világháború, és hasonló nyavaják (amik politikusoknak is akár szó szerint is vehetik a fejét).

    Aki megérti azt, hogy van dollár és cent, az szerintem megértené azt is, hogy van Bitcoin és milli-Bitcoin, stb.

    A bankokat szerintem az érdekli, hogy miként profitálhatnának ebből az egészből bármilyen formában, és egyelőre úgy tűnik, a terv a saját verzió kidobása (azt hiszem R3 néven fut épp a legismertebb terv), ami abszolút az ő igényeikre van idomítva. Gondolom, hogy ha kész lesz és biztatóan indul, akkor a következő fázis a konkurencia aktív gyengítése lesz, tehát pl. szólhat arról kampány, hogy miért és mennyivel rosszabb a kezdetleges Bitcoin játékproject, mint az ő profi megoldásuk, ami sokkal fejlettebb és biztonságosabb (nem úgy adod elő, hogy te miben vagy jobb, hanem úgy fogalmazod meg, hogy miben rosszabb a másik, bár mindkettő működhet, az első verzió itt talán jobb is, mert ez a hype szereti azt, hogy mindig minden jobb, ami újabb és célszerűbb lehet a "jobb" oldalt kiemelni, mint a szitkozódó szavakat beletenni.).

    Az Apple-t vagy hasonló cégeket is lehet bojkottálni még "kapitalista demokráciákban" is, főleg azokban az országokban, ahol nem állnak szerződésben az állammal (adókedvezmény, kormányzati megrendelések, stb), illetve nem pont ott van a székhelyük (de nyilván ott is, csak akkor előbb szerződéseket kell bontani kötbérekkel és kirugdalni őket fizikailag is, de nem lehetetlen és akár meg is érheti, ha olyan...), Kínában és hasonló helyeken pedig még egyszerűbb (úgy tudom rendszeresen csinálnak is ilyet Kínában, hogy kitiltanak egy céget és államosítják a Kínában maradt infrastruktúrát, mint gyártósorok, irodák, stb).

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák