Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz Aryon87 #781 üzenetére

    Van egy papíron 14k-s powerbankom.. a gyakorlatban 2x képes feltölteni a telefont... noha ha azt veszem, hogy a 14k az a 3.7V-os cellára vonaktozik amit fel kell konvertálni töltéshez 5vra, majd azt a telefon vissza "konvertálja" ... kell számolni vesztességgel.

    De az olcsó kínai netbankok tényleges kapacitásában nem bízok. De a márkásabbak meg drágábbak.

    Még nem döntöttem el mit kéne venni, pedig meg kell már rendelnem.. a hétvégén akartam, de sikeresen kizártam magam a netbankomból, miközben átakartam regisztrálni a telefonra.. így hétfőn mehetek majd be a bankba miatta.

    Az NFC-t azért nem kapcsolom ki mert "tesztelem" mit bír teljes formában egyenlőre.. majd lehet kikapcsolom.. anno ugyan vettem ilyen NFC chippeket még az Xperia P-mhez .. beprogramoztam őket, meg minden, de ... soha se használtam komolyabban :) ... Jó pofa, de amíg a mobil fizetés vagy bérlet, jegy stb nem terjed el, addig nincs sajnos sok értelme.. fájlküldésre sem a legkényelmesebb, ráadásul úgy tapasztaltam, hogy leginkább azonos márkák között működik az utóbbi jól.

    Mondjuk a legnagyobb bajom jelenleg a Type-C kábel .. van egy halom micro-b kábelem, de Type-C csak az az egy amit a telefonhoz kaptam...

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák