Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz thedioda #18 üzenetére

    Mondjuk a tények nem zavarják össze a tisztánlátásod szerencsére. Kár, hogy ez a széria a Low End workstation kategória, nem szerver. Szép a Ryzen, meg jó is, csak hát az üzleti vonalon az AMD-nek a szoftveren kívül semmije nincs. Milyen fejlesztésre lenne szükséged, egy nagy teljesítményű desktopnál éppen erősebb hardverben?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz thedioda #21 üzenetére

    Igen valóban ilyen kerül a Low End "Szerver"-be ami nevében szerver, de kb annyi is volt a hasonlóság a szerverrel A másik Te egy ilyen Low End szerverbe hol láttál olyat ami akár a 16 pcie 3.0 sávval, rendelkezett volna ahova ez nem lenne elég, Csak kérdezem? Vagy Te láttál olyan Low End szervert amiben legalább 1200 Wattos táp van ami elvinné a 99 Quadro káryát? Én még nem...

    tipikusan kkv-k nál iroda szerverek ijenek

    Tipikus KKV-k meg általában 4* annyit költenek VGA-ra mint magára a "szerverre"....

    De akkor most felvilágosítalak

    Nem sikerült...

    (#20) Kopi31415

    Mondjuk, ha egy ilyen WS gép megy 365 napból 364-et, akkor sűrűbben fognak azok a memóriák révedni, esetleg tönkremenni, mint egy sima PC-ben. Az erre épített "Szerver-ek" pedig soha nem lesznek annyira hajtva, hogy észrevegye a user.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • #06658560

    törölt tag

    válasz thedioda #21 üzenetére

    Ezek a CPU-k oda tökéletesek. Máshova nem. Oda nem ezeket veszik. Azért kérdeztem, mennyi PCI-e sáv kéne neked?
    #23: De ezek rengeteg Quadrot fognak látni, vagy FirePro-t.
    #22 hallador: Volt szerencsém 2010-ben P3-as WS-hez, kutya baja nem volt. Régi gépet használva sem. Szerintem CAD-re felesleges az ECC.

    [ Szerkesztve ]

  • hallador

    addikt

    válasz thedioda #23 üzenetére

    Látom maszivvan fotelszakember vagy, ilyen gèpekben quadrot aligha fogsz látni, viszont raidvezèrlöket, haló kártyákat meg nvme ssd-t annál inkább.

    Magyaros okoskodás megint jelen van, szerinted majd ki fog venni 1 milláért egy értelmesebb nvme ssd-t egy ilyen slotba mikor a "szerver" maga harmad ennyibe kerül.

    Ezek az idióta magyaros okoskodás igazán nem hiányzik. Okosabbnak nem fogsz tűnne, de legalább mondtál még egy életidegen idiótaságot... Sok ilyen szakival találkoztam, csak ezek nem szakik hanem szakbarbárok... Nem véletlenül tart ott Magyarország ahol, okoskodásból sem lehet megélni... Nálatok a Ladában is Ferrari motor van mi? ... .Na hagyjad már...

    (#24) Kopi31415

    Ebben igazad van, de van ahol például ragaszkodnak az ECC-hez mert nem fér bele a tévedés lehetősége sem. Láttam ilyet, pl Győrben a föld legnagyobb motorgyárában. De Angliában egy másik gyárban is.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz thedioda #27 üzenetére

    Persze, számodra mimden èletidegen

    Magyar fejjel nem, mert csak gondolj a hitel felvételekre, na abból kiindulva otthon bármi lehetséges bármennyire abszurt...

    meg valótlan,

    Ilyet Te állítottál, ez a te bajod, hogy nem tudsz szöveget értelmezni...

    Nyilván a sysadminok töbsège hülye

    Dehogy, De hogy Te nem vagy sysadmin, valamint szerintem a Te nevedben ne feltételezzél másokról semmit, ha hülyének gondolod magad az a Te bajod...

    dell, supermicro, hp ès mèg sorolhatnám mind hobbibol gyárt ezekhez a cpukhoz szervereket

    Dehogy veled ellentétben ezek a cégek nem tesznek felelőtlen kijelentéseket. Kell a profit. Ja hogy szerinted a szerver az ilyen valami, amiből egy fajta van az nem a gyártó hibája...

    szerintem irj nekik is hogy felesleges mert ugyse kell senkinek ;] .

    Minek írnék, nem hülyék azok, pontosan tudják mire gyártják ezeket az eszközöket. Az pedig, hogy idióták veszik meg, akik nem tudják mire való ez az eszköz, megint nem gyártó hibája lesz... Írjál Te nekik, hogy a fenti igényeid lennének magyar vagy, és neked jár, hátha megszánnak... ;]

    Részemröl ezzel lezártam a feléd irányuló kommunikációt.

    Hát azon nem csodálkozom b@szk1... Ekkora hülyeségeket összehordani már rég láttam... Jót nevettem köszönöm :D

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák