Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz thedioda #27 üzenetére

    Persze, számodra mimden èletidegen

    Magyar fejjel nem, mert csak gondolj a hitel felvételekre, na abból kiindulva otthon bármi lehetséges bármennyire abszurt...

    meg valótlan,

    Ilyet Te állítottál, ez a te bajod, hogy nem tudsz szöveget értelmezni...

    Nyilván a sysadminok töbsège hülye

    Dehogy, De hogy Te nem vagy sysadmin, valamint szerintem a Te nevedben ne feltételezzél másokról semmit, ha hülyének gondolod magad az a Te bajod...

    dell, supermicro, hp ès mèg sorolhatnám mind hobbibol gyárt ezekhez a cpukhoz szervereket

    Dehogy veled ellentétben ezek a cégek nem tesznek felelőtlen kijelentéseket. Kell a profit. Ja hogy szerinted a szerver az ilyen valami, amiből egy fajta van az nem a gyártó hibája...

    szerintem irj nekik is hogy felesleges mert ugyse kell senkinek ;] .

    Minek írnék, nem hülyék azok, pontosan tudják mire gyártják ezeket az eszközöket. Az pedig, hogy idióták veszik meg, akik nem tudják mire való ez az eszköz, megint nem gyártó hibája lesz... Írjál Te nekik, hogy a fenti igényeid lennének magyar vagy, és neked jár, hátha megszánnak... ;]

    Részemröl ezzel lezártam a feléd irányuló kommunikációt.

    Hát azon nem csodálkozom b@szk1... Ekkora hülyeségeket összehordani már rég láttam... Jót nevettem köszönöm :D

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák