Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz Somatom #587 üzenetére

    teljesen mindegy . Ez ugyan úgy elő fordulhat akkor is ha ne adj isten valaki jön veled szembe és elvakít. (mert ismerős járt már így)
    Ugyan így járhatsz ha a hudot nézed mert ugyan a perifériába van ,de nem fókuszálsz rá.
    Minden olyan dolog elő tud ilyet idézni amikor te nem pont az utat figyeled.
    Az a baj hogy hogy semmivel sem jobb a hud mint egy kijelző az autóban.
    Ez inkább részetekről egy erőteljes ferdítés jó adag szubjektivitással nyakon öntve mint sem szilárd alapokon nyugvó tények. Inkább azt látom hogy valamit találni kell , és nehéz el engedni a témát , mintsem be ismerni hogy szimplán rühelli az ember a vita tárgyát.
    Dabadab: én mikor vezettem ilyen autót ki kapcsoltam mert egyrészt nappal nem láttam normálisan , ráadásul sűrűn nézegettem(toyota corolla)
    Nem látom semmivel sem jobb megoldásnak mint egy központi kijelzőt.
    Ne haragudjatok meg , de nekem szubjektíven sem jön be és nem látom értelmét.

    egyébként ha a technológia ennyire butítja az embert btw szerintem térjünk vissza a lovas szekérhez , néhányan annyira ördögtől valónak és butítónak tartják ezeket a dolgokat hogy azt gondolják nélkülük az egyén nyáladzó zombi lenne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák