Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    félisten

    "ez jövőbemutató, időtálló megoldás, amihez további edukációra van szükség az ügyfelek irányába"
    MUHAHA! Edukálni a szolgáltatót kell, hogy ne kúrja át az ügyfeleket, ne számlázzon túl és akkor talán az ügyfelek is hajlandóak lennének átutalgatni. Addig pedig marad a sárga csekk, azt csak akkor fizetem be ha minden rendben van rajta, nem én futkározok utólag a pénzemért, amit 3x is levontak a számláról, és majd egyszer talán nagy kegyesen hajlandóak visszautalni (vagy beszámítani következő havidíjba). Meg az ÁSZF-es trükkösmátyásokért is tartólövést irányoznék elő, amikor a 750 Ft-os havidíj hirtelen 15000-re nő, mert "elfelejtik" közölni hogy a mobilsticket 1 hónap után önkényesen átváltják uzsorakamatos éves előfizetésre. Hát az ilyenekért nincs bizalom, nincs automatikus utalgatás, csakis kézi ellenőrzés után, csakis a jogosnak ítélt tételekre.

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz djgeg #36 üzenetére

    Hatásos még a rendőrséggel fenyegetőzés is, én a Postánál lengettem be amikor pingpongoztatni akartak a saját hibájuk miatt, egyből megjött az eszük. Mondjuk nálam már az APEH is járt foglalni nemlétező tartozásra, mások nemlétező hűségidőt is ki akartak már számlázni nekem, de nem ma jöttem a falvédőről. Persze ehhez az is kell hogy alapja is legyen, a hangerő önmagában kevés. De ha igazad van, asztalt kell borogatni, az hatásosabb mint a nyuszizás.

  • Dr. Akula

    félisten

    válasz djgeg #39 üzenetére

    "utólag már én is inkább kifizetném, csak hagyjanak"
    Erre játszanak, nem szabad! Nekik sok ügyvédjük van, ők a janik, te meg a senki, hogy képzeled hogy igazad lehet - gondolják ők. Ilyenkor jusson eszedbe hogy a CHS-t is egy gariztatás megtagadása miatt számolták fel (azóta újraalakultak), ott is okosabbnak hitték magukat a törvénynél. Tőlem legutóbb 80k-t szerettek volna búcsúajándéknak, én meg úgy voltam vele hogy annyiért járkálhatunk bíróságra is. Pár hónap alatt felfogták hogy a jogalap se állt meg, bíróságon ezzel semmire se mennek, én meg nem szarom össze magam egy hivatalos fecnitől. Ha mindenki így tesz, akkor legközelebb nem fognak próbálkozni se.

Új hozzászólás Aktív témák