Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz BB9360 #25287 üzenetére

    Jó neked, ha csak egy app lassú. Igaz nekem a normál 3 GB-s változatom van, de nem tudom meddig bírom megállni, hogy ne b@sszam földhöz. Szerintem azóta ilyen lassú, amióta frissült a 8.1-re (nem tegnap volt), minden töltőre dugáskor újraindul valamiért, de így is kb. hetente indítom újra kézzel, hogy valamennyire használható maradjon. Sokszor olyan szinten be van lassulva, hogy egy hívást se tudok felvenni. Csörög, de a kijelző be se kapcsol. Mire bekapcsol meg már csak azt látom, hogy nem fogadott hívás. Kézzel bekapcsolva se látok semmit, lépkedhetek akárhová a menüben, hívásnak semmi nyoma. A bluetooth ha egyszer kikapcsol, visszakapcsolni csak a telefon újraindításával lehet. Kiírja, hogy bekapcsolás folyamatban, aztán még fél óra múlva is folyamatban lesz. Illetve ha engedem kikapcsolni a kijelzőt, akkor a bekapcsolásra se írja, hogy folyamatban, simán kikapcsoltnak mutatja.

    Ha lenne más, fizikai billentyűzetes telefon elérhető áron, akkor már lecseréltem volna, de lassan ott vagyok, hogy elengedem, beérem egy sima tapicskolóssal. A Key 2 baromi drágán megy használtan, és nem vagyok benne biztos, hogy lényegesen jobb lenne. Itt főleg a ram kevés szerintem, igaz abba 4 GB van alapból, de nincs kedvem kockáztatni.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák