Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz daenerys #11423 üzenetére

    Két hordozható töltőm is van, de nehogy már ne bírjon ki pár órát a saját akkujáról. Itt tuti valami gebasz van, ennyit még egy Androidos teló is kibír. Másrészt ha nem tudom előre, hogy merül, akkor úgy még töltőre dugni is nehéz, állandóan meg nem akarom/tudom töltőn tárolni. Az OS gyakorlatilag néhány hetes, amikor megvettem első dolgom volt újratelepíteni, beállítani, testreszabni. Felesleges alkalmazás nincs, még a gyárakból is ki van gyomlálva a sallang (Facebook, Twitter, meg ilyesmik). Ja, és nem gyári akkut vennék, az mindenből horror áron van, az utángyártott is éppolyan jó :)

    Azt én is furcsállom, hogy mindkét akkuval ezt csinálja, még akkor is ha mindegyik használt. Ráadásul az első 20-25%-ban (tehát olyan 75%-ig kb.) jónak tűnik minden, reggel is lehúztam a töltőről, neteztem negyed órát, ráadásul wifiről, megnéztem az akkuállapotot, és 100%-osnak mutatja. Ilyenkor azt hinném, hogy minden rendben, tök jól bírja. Sok alkalmazás nincs telepítve, eddig mindig az Opera Mini alatt kapcsolt ki, de azt is használom a legtöbbet.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák