Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erer1000

    őstag

    válasz UnA #10 üzenetére

    totál bullshit alatt az ufó, gyógyszer hatalmak vissza tartják a rák ellenszerét, gyúgyító csodaszámsor, lélek molekula, Az oRvOsOk ÚTáljÁk , mert egy egyszerű trükkel xy-t meggyógyított homemade, és hasonló 7. szintű bullshitekre gondolok.

    sajnos van rengeteg igénytelen kamu, amit minden korosztálból sokan bezabálnak, de pl elsősorban időseket láttam akik pl "itt a szerencse angyala, oszd meg a képet és a héten váratlan anyagi javak fognak érni" postot osztották, és likeolták és alá írták hogy osztva.

    fiatal körökben is van tonnányi, ilyen , lásd ingyen tesla, ingyen ingyenesség, stb baromságok. de ez már 1 fokkal enyhébb szint szerintem.

    sajnos sok idős könnyebben (elnézéset a kifejezésért de nem találtam most jobbat) manipulálható, vagy hasonló, gondoljuk a tv-ben levő irgalmatlan rablás kategóriás betelefonálós jóslásokra :( és ws teleshoppokra, amikor látja hogy 90%al olcsóbb és még 2t is kap. kihagyhatatlan ajánlat.

    ezen elindulva osztják likeolják a tonnányi szemetet hogy "de mi van akkor ha ez most mégis igaz... akkor elszalasztanám a szerencse, pénz energiát stb"

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

  • dajkopali

    addikt

    válasz UnA #26 üzenetére

    ezt egy barátom véleménye is alátámasztja, aki infótanárként már több mint húsz éve tart tanfolyamokat, mindenfélét
    ő azt mondta, hogy az egérhasználat kulcsfontosságú, már az első órán látja, ki képes rá, és aki nem, az nem is tudja, nem is fogja megtanulni - gondolom, ez fiziológia

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

  • pendre54

    addikt

    válasz UnA #26 üzenetére

    "Az egér az egy olyan absztrakció," ... na, ez így elég tudományosra sikeredett. :D Viszont érdekelne, hogy ez mégis hogy, mert az én korosztályom beli ismeretségi körömben, nem is hallottam még ilyen problémáról.
    Én életemben először, valamikor 1994-95 környékén ültem számítógép elé, már túl a negyvenen, amikor az akkori munkahelyemen kötelezővé tették annak használatát. Jó pár tucatnyian voltunk negyven felettiek, kis millió nyűgünk, problémánk volt, de az, hogy valakinek nem ment az egér használata, ilyenről nem tudok.
    Nekem az egérrel max. annyi gondom volt, hogy akkoriban ilyen golyós érzékelős egerek voltak, amik állandóan összeszedtek mindenféle szöszt, porcicát az asztalról, és emiatt naponta szét kellett szedni az egeret, megtisztítani a golyót, meg a gémkapocs szárával kivakarni az oda berakodott koszt. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

  • haxiboy

    veterán

    válasz UnA #26 üzenetére

    Vagy csak ki kéne kapcsolni a szoftveres gyorsítást, máris ugyanannyit mozdul az egér mint amennyit húzom az asztalon.

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák