Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz PJohn #142 üzenetére

    jól van, akkor úgy fogalmazok, hogy a kérdéses időszakban (2-3 évvel ezelőtt) még fizetős volt.

    amúgy miért zárt platform a mobile osx? lehet rá fejleszteni, van publikus sdk, lehet bővíteni programokkal, és ezekhez mind nem kell jb...

  • joey04

    titán

    válasz PJohn #143 üzenetére

    tévedsz. nincs túlértékelve ugyanis nincs még egy olyan készülék a piacon, ami ennyire megfelelne az igényeimnek, és sokak igényeinek. Ha 3x ennyi lenne akkor is ezt venném, az egyetlen akadály ami miatt most "hazudtam", hogy nincs annyi pénzem. De arra az árra is azt mondanám, hogy megéri. Mert amit tud, azt nagyon kényelmesen tudja. Olyan apró dolgok ezek, mint böngészés közben a gyors a oldal aljára/tetejére ugrás, a fülesen a távirányítós rész (már azt is kevesen oldják meg, hogy legyen távirányító, de így, hogy a jobb oldali részre kivezetve, így pláne senki, nem az elválasztó résznél van mellmagasságban, ahova nehéz benyúlni télen pl, és szimmetrikus kialakítású ), vagy az email fiók kezelés, ahol ez az egyetlen, ami tényleg úgy kezeli a gmailben kimenő leveleket, hogy az elküldött és nem az imap/sent mappába kerül (az android 2.1 talán tudja ezt, de erről is csak egy user nyilatkozott). és lehetne sorolni még legalább 4-5 ilyen nagyon apró dolgot, és ezek ezerszer fontosabbak mindennapi használatban, mint a bt meg itunes meg stb, ami miatt nem nagyon akarok váltani. pedig nagyon unom már. Nálam max 6 hónapot bír ki egy telefon, ez meg 1.5 éve van meg. mellette vettem diamond2-t, herot, 5800-t, azt se lehet mondani, hogy nem próbálkoztam. Hát mindegyik repült a háztól.

    Igaz, hogy nagy a hype, de csak erre fogni, hogy ilyen népszerű készülék lett, az roppant nagy elfogultságra vall. Amiket felsoroltam, azokat egyiket sem említik a reklámokban pl. pedig azok ezerszer fontosabbak, mint amivel reklámozzák.
    pl a 3gs-t videófelvétel funkcióval reklámozzák, holott a 2x annyi ram, meg kb 2x olyan erős proci teszi lehetővé, hogy sebességben egy szinten tudjon lenni pl egy Nexus One, HD2 párossal, és ez az ami növeli az élményt, nem a videó...

    ezzel együtt azt mindig aláírom, hogy másnak más a fontos, és neki nem éri meg az árát. egy percig nem kételkedek ebben. de ezt így kijelenteni, hogy túl van értékelve, és nem éri meg az árát szerintem helytelen állítani.

  • vehement69

    senior tag

    válasz PJohn #143 üzenetére

    'Én speciel nem is tekintem okostelefonnak, legfeljebb okoskának...'
    :C :R ugye nem copyrightos? :D ütős megfogalmazás :D

    I am cancer in your bones

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz PJohn #143 üzenetére

    "Mindenkinek az kell, időnként látom az ismerősem között, hogy úúú, neki iPhone kell, mert az milyen jó, meg azzal lehet wifizni, meg abban van gps, (és igen, színes kijelzője is van, és érintőképernyős... azta...)"

    Erről az jut eszembe, amikor a lassan 4éves Kaiseremet "leájfónozta" az egyik kollégám, lévén neki a szifon az egy termékkategória, nem pedig konkrét termék :DD

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák