Új hozzászólás Aktív témák

  • Anaren91

    senior tag

    Mindenféle bántás nélkül írom, de azért átestél kicsit a ló túloldalára. Pc nélkül is én is a ps4 et választottam, és választanám megint, mert engem is meggyőztek a Sony címei, és nem sajnálom rájuk kiadni a pénzt mert ezek a stúdiók megérdemlik a támogatást, de azért el kell fogadni azt a tényt is, hogy az xboxnak is megvan a maga célkozonsege. És jó az én szememben mondjuk már nem is a ps el versenyez a Box, hanem a pc ellen, de ezt már le írtam máshol is, hogy a Microsoftnak ez is a terve. Ezért is nyomatjak a pcsek számára fontos dolgokat. Különböző passok, hogy olcsó legyen megúszni a játékokat ( kb legális kalózkodás kis pénzért, szerintem a stúdióknak nem nagyon éri meg), Freesync, egyéb vackok. Amik egy átlag konzolost nem érdekeltek eddig se. Mert azért vesz konzolt mert olcsón akarja megúszni, biztos kétszer annyit vagy ugyan annyit fog költeni Freesynces monitorra mint a konzolra... Ez csak a pcsek atterítése. Így nem csak a Windows ból lesz pénzük hanem már a hardverből is. Ezért vezettek be szerintem a play anywhere vagy mi a túrót is. Xbox one x elég erős is egy átlag pc Gamer igényeinek, és olcsóbb mint egy pc. Szóval az xbox nagyon jó azoknak akik pcre vannak szokva, de nincs pénzük pc re kb. Tudja tolni a PUBG t meg codot meg egyéb multi játékokat a haverokkal olcsón.
    De nem én vagyok a célkozonsege, meg nem is te, mert én nem azért váltottam konzolra, mert nem tellett volna pc re, hanem mert egyszerűen nem találtam olyan játékot ami új minőséget adna. De ehhez egy erősen singleplayer és sztori kedvelő egyénnek kell lenned.
    Sok volt a sör lehet kicsit kesze kusza, de remélem átjön mit akarok leirni.

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák