Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz lsc #43 üzenetére

    amennyiben neked az a jó haza , ahol nagyon jó fizetést kapsz , hát ....
    Diákmunkát nem mondanám épp jól kereső melónak, nodemindegy :U Viszont maga a meló a legjobb, amit valaha csináltam. Kaptam én már ennek itthon a 1.5 szeresét is, mégis inkább váltottam kevesebbre, de szakmailag sokkal előremutatóbbra. Magyarán: nem a fizetésen értem a nagyon jó munkahelyet.

    Még mindíg nem értem , ha nem aktuális , akkor miért kell ezt ennyi emberrel ennyiszer közölni ?
    Mostanában ezen topicon kívűl hol láttál ilyet tőlem? Nem hinném hogy sok helyen. Azt mondom , és ezt viszont több helyen is, hogy aki akar menjen. Ne sírjon, milyen rossz itthon, hanem menjen. Ő is boldogabb lesz, meg mindenki más is.

    Mondom hogy félreértesz:D
    Szóval:
    Úgy gondolom, hogy az embernek meg kell próbálnia boldogulnia ott , ahol él , segíteni az ottani környezetét, nem árt kicsit küzdeni, de ha rajta kívűlálló okok miatt olyan akadályokba ütközik, amin nem tud túllépni, vagy cska egyszerűen másra vágyik , akkor nem szégyen máshol szerencsét próbálni. ÉS az az otthon is lehet szintén otthon.

    Valahogy úgy tudom megfogalmazni, hogy az ember hazája az , ahol otthon érzi magát. ÉS az tök lényegtelen, helyileg hol van.

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák