Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    tudod ez egy nagyon szép írás ahoz, hogy most nekiálljak vitakozni. nem is fogok. de azért főleg a második részben sokmindennel lehetne vitatkzni, szerintem ezt te is tudud. én is szeretem OM-got. illetve ezt azét így nem mondanám, hogy szeretem, inkább azt mondom OK hely. rájöttem nem olyan régen, hogy ha valaki akar valamit és azért tesz is, itt is mindent elérhet. én ugyanúgy előfordulhat az USA-ban is, hogy valaki szarul él, mert lusta. én még kiemelném egyébként MO-on a közbiztonságot. bár ezzel most tuti vitatkozna az aki kőbányáról jött, de szerintem ez teljesen randbe van itt nálunk. ahol én lakom Ercsiben ott a betörések és a kocsmai verekedés a legnagyobb bűntények. remélem ez így is fog maradni. nemrég MSN-en egy PH-s csóka TextBoy rávilágított arra, hogy a vezetőink se olyan szörnyűek ahogy azt mi hisszük. sőt néha még a munkavállalással kapcsolatba is érnek meglepetések, mióta egy kicsit foglalkoztat ez a téma.
    egyetlen dolgot mégis kiemelnék MO-on, mint olyan dolog, amit a legjobban utálok. ez pedig az ország feelingje. mindenki szarik mindenkire és alapjában távolságtartóak az emberek. hogy csak egy példát említsek. láttam a Frei Dosszié-t, az újat, ahol argentínában járt Frei Tamás. az a feeling a jó feeling. dumálnak az emberek az utcán. nem úgy néznek rád ha megkérdezel valakit, hogy mennyi az idő, hogy most biztos le akar húzni a köcsög, vagy ott nincs olyan, hogy mikor ha jössz haza valahonnan busszal, vagy vonattal, hogy az emberek ott ülnek egymás mellet, de nem szól senki senkihez egy szót se. tök jó amikor ott ül a buszon 30 ember és mindenki kussol. ez főleg későn van, amikor a diákok már hazajöttek. vonaton detto ugyanez. szóval ilyen hogy alapból vidámak az emberek, az iskolákon kívül nem létezik. kíváncsi lennék van e olyan ember itt köztetek aki saját bevallása szerint sokat, sokszor vidám, jókedvű. ha van ilyen ossza meg velem a titkot

Új hozzászólás Aktív témák