Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz bambano #34 üzenetére

    nem
    sot, biztos vagyok benne, hogy a tobbseg nincs, azon a szinten, amin te, vagy akar azon, amin en
    epp ezert mokas olvasni, amit leirsz neha a linux pofonegyszeru hasznalatarol

    netinstall-t nem azert hasznalok, mer' trendi, hanem mert ugyis frissitenek netrol, a firmware meg ugysem lenne benne a masikban sem
    de hozhattam volna azt is peldanak, hogy miutan lvm kotetet csinaltattam a debian telepitovel (guided partitioning, lvm), nem volt hajlando tovabblepni, mert a particiot sikerult nagyobbra mereteznie, mint az lvm kotet (a pontos hibauzenetre nem emlekszem, mert en meg tudtam csinalni kezzel - a tobbseg valoszinuleg nem tudna)

    mellesleg nem az volt a kerdes, hogy le lehet-e gyalulni a gui-t (kerlek ne jatsz moving target-et), hanem az, hogy kell-e ujratelepiteni - en csak eloszedtem egy par napos hozzaszolasod, ahol pont te javaslod megoldaskent az ujratelepitest
    ezzel arra kivantam csak celozni, hogy bar valoban nem kell ujratelepiteni (ahogyan a windoze-t sem kell), addig azon felhasznalok, akik a windoze szetcseszese utan ujratelepitenek, azok linux-on is ugyanezt fogjak tenni
    ezek fenyeben azt allitani, hogy a linux azert jobb, mert nem kell ujratelepiteni, szimplan fud (mint a hozzaszolasod jobbik resze)

    Viktor77: nem feltetlen
    en hasznalom mindket rendszert, s a titok annyi - mint azt Core2 is irta - hogy mindketto masert, masra jo, s ezt kell tudni helyen kezelni (igaz erre egy hangos kisebbseg nem kepes csak, de letszambeli hatranyukat hangerejukkel ellnzik...mint lathato, remekul)

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák