Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Az a baj, hogy van egy természetes ellenállás mindenkiben. A múltkor egy jóembert próbáltam rábeszélni, hogy IE7 helyett kellene pl. Chrome. Nem akarta, mert azt "ismeri" -erre nem is mondok semmit, akkor mi a p!csáé engem hívott, h képeket kell menteni netről? És Ő egy tanult ember, tisztelem, de PC témában a tájokozatlansága makacssággal párosul. Végül kibökte, h a családja, munkatársai is azt ajánlották, de nem akar váltani, mert az más.
    Erre én: ha új autót akarsz, ami gyorsabb, van légzsák, stb. bemész egy kereskedésbe, de Te azt mondod nem kell, mert nem olyan mint a Ladám... :F
    Hát nem olyan. Chrome sem IE, és a Linux sem Win, sőt! az Ubuntu sem Fedora, vagy Chakra... Tehát miről is van szó? Aki akarja használni ilyen-olyan okból az tudja is. Aki nem akarja, annak meg akkor is sz@r lenne a linux, ha aBF3 natívan futna. Ezért értelmetlen ez az egész topik (legalábbis a win vs. linux része)...

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák