Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sputnick

    tag

    válasz Killing #8 üzenetére

    Nem érted szerintem, hogy pontosan mire gondolok.
    Valami olyanra, ami nem a beszédcsatornát használja, de valamennyivel nagyobb üzenethosszt engdélyez és nem kell hozzá mms kompatibilis telefon.
    a hosszú sms nem rossz ötlet, csak ha esténként küldesz pár keves mondatot a párodnak, ami nem 160 karakter hosszú, akkor hamar hatványozottan meghízlalja a telefonszámlád.

    tkazmer: egy átlag júzer nem bonyolítja ilyenekkel meg az életét, csak az a lényeg, hogy elmenjen az üzenet a telefonról. az email meg más tészta, nem olyan közvetlen, mint az sms, meg ugye egyből megjelenik a másik partnernél.

    [ Szerkesztve ]

    Think.

  • Rickazoid

    addikt

    válasz Killing #8 üzenetére

    Persze összefűzhető, de épp az a gond, hogy több sms árát számolják fel érte.
    Én ha sms-t írok, az minimum 3-4 összefűzött sms lesz úgy, hogy egy csomó mondatot átírok, hogy rövidebb legyen. Baromi időigényes javítgatni, szóközöket kivenni pontok mögül, szavakat rövidítgetni (mivel alapban sms-ben is pont úgy írok, mint mondjuk itt vagy e-mailben).
    Az e-mail meg telefonon nem megoldás, mert az nem telefonra megy, nekem azok közül az ismerőseim közül, akiknek írok sms-t, senki nem nézi az e-mailjeit telefonon, és nem is ül állandóan a számítógép előtt, tehát az e-mail nem válthatja ki az sms-t a közeljövőben. Megjegyzem én ha már e-mailt írok, akkor az lesz vagy 15-20-30 soros (egy rövid e-mailem persze), mármint egy 900 pixel széles képernyőn maximalizált ablakban, talán 150-160 karakter lehet egy sorban, telefonon km hosszúnak tud látszani, ezért hanyagolom is.
    Én személy szerint nagyon örülnék ha az sms-t is fejlesztenék, hogy beleférjen egybe minimum annyi karakter, mint egy mms-be. És persze annak is, ha a magyar ékezetes betűk nem számítanának több karakternek.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák