Keresés

Aktív témák

  • Chaser

    titán

    annyiban kiegészíteném azért a felvetést, miszerint nem jelent semmit ki milyen mértékben szól hozzá a témákhoz, attól nem értékesebb tagja az oldalnak
    ha kicsit tovább gondoljuk, az idetévedők nem nagyon a cikkek miatt teszik, hanem azért mert látják, hogy sok embernek megoldást adnak emberkék és beregisztrálnak, aztán idővel lehet már ők is részesei lesznek ennek a kis matrixnak
    a lényeg sztem világos, ha nem lennének emberek akik segítenek nem lenne mért idejönnie senkinek, és akkor ki nézne reklámot?:) szóval nem minden fekete-fehér
    a felvetés mindazonáltal jogos, nyilván pénzből él mindenki és elég elqrvult világ lett, kellenek a reklámok, ezzel nincs semmi gond

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz zenwalk #902 üzenetére

    tudom, hogy nagyon sokan így vannak ezzel, és közvetve azok akik segítenek látogatókat vonzanak ide és így tovább és így tovább, hiába akarják ezt másképp beállítani, notebookos topikban elég sokáig segítettem, rengeteg " 0 napos 0 hsz-es újonc" volt, persze egy részük megkapta amire kíváncsi volt és lehet többet nem is jött, másik részük pedig kedvet kapott olvasni, vagy talált olyan témát ami viszont neki feküdt és azóta segít másoknak már ő is, ez bizony így épül fel, tesztek feelingje már azért nem akkora vonzerő manapság
    meg mint látjuk van aki csak trollkodni regel be:D
    élni meg kell valamiből nyilván, azzal a tulajok se sokra mennek ha itt mindenki segít mindenkinek közben meg nem tudnak rendesen berúgni se abból amit az oldal hoz:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Hallosz #932 üzenetére

    megye matrica azért enyhén nem jó hasonlat:D az egy plusz bőr indokolatlan lehúzása, itt azért teljesen másról van szó
    egyébként úgy gondolom, az autósokról már x éve is bőven annyit lehúztak, hogy a minimum az lenne, legalább a pályák legyenek rendben, ha a főutak és másodrendű utak nem is, deeeee nagyon nincsenek, szóval ez nem jó hasonlat egyáltalán

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Parci #939 üzenetére

    ha nem lenne kismillió adó meg eleve nem lenne qrta drága az üzemanyag - jó, más eu-s országokban is hasonló, csak ott ugye a fizuk egy kicsit mintha fentebb lennének:) - akkor azt mondom ok, de így azt mondom bekaphassák':)

    egyébként kikaccsótam' amíg nem fizetek előa prémiumra, lehet már utalni?

    én sokáig c2d gépen voltam, ott azért eléggé megfogta a dolgokat felesleges flash, örültem ha anélkül megyegetnek a dolgok:) meg egyébként se szeretek a reklámokat:D

    egyik lokáltopikban van egy mondásunk..kérem kacccsojjaki',..ez kellene ide címnek:D

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák