Keresés

Aktív témák

  • qanic

    tag

    válasz Parci #896 üzenetére

    Nézd, minden jó szándékom meg volt, hogy kikapcsoljam a szűrőt, de visszakapcsoltam, mert a termék, amit a hirdetővel közösen elkészítettetek, az abban a formában számomra nem fogyasztható. Több villogó izé zavarja meg a nyugalmamat. Ha pl. a háttérben lenne egy bazi nagy statikus AMD VGA kártya az pl. nem zavarna. Ha te ezt úgy értelmezed, hogy az olvasó "szarik ránk", akkor nem gondolkodsz megfelelően. Ha el akarsz adni egy terméket, és azt úgy nem veszik meg, akkor nem a vevőben van a hiba.

    Marco Pantani - Momenti Di Gloria

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Parci #896 üzenetére

    Nem blokkolok, mert nem tartom fair -nek. Enélkül is tudok szarni rátok. Nyugodt a lelkiismeretem, mert a segítség adási/kapási arányom szerintem gazdagon plusszos. Ha nem lennének problémáim a moderációkkal és egy házigazda anno nem lett volna pökhendi és lekezelő, akkor biztos elfogadtam volna legalább egy topikgazdai posztot a háromból, amikre eddig felkértek. Talán még írtam is volna ezt-azt, ha az említett okokon kívül, nem riaszt el a cikkek átfutási ideje. De, ez van, én tudok a helyzethez alkalmazkodni. Maradok "mezei" user. Nem kérek a prémium tagságból, nem kérek olyan egyedi avatar -t, ami itt visszavonható kegy és egy szalmaszálat sem teszek arrébb azért, hogy annak a bizonyos házigazdának bármiben jobb, könnyebb legyen. Ha pedig szankcionálnak, akkor azzal nem én leszek hátrébb, hiszen többnyire itt nem kapok, hanem adok. Talán el kéne gondolkodni azon, hogy hol is kéne elkezdeni az oldallal kapcsolatos változásokat. Mondjuk, a hozzáálláson, mert mint ahogy a témaadó szituból látható, hosszú távon nem a felhasználók húzzák a rövidebbet. Nektek már az is rossz, ha egyszerűen csak szarnak rátok.

  • jerry311

    nagyúr

    válasz Parci #896 üzenetére

    Ennek meg látszódnia kellene a statokból, nem?
    Illetve látszik is, gondolom nem hasraütésre mondtátok be a 30%-ot.

Aktív témák