Aktív témák

  • X-Master

    tag

    Teljes mértékben egyetértek a cikkel. Engem abszolút nem érdekel, ha a fél oldal tele van reklámmal, amíg azok nem izegnek-mozognak, nem hangoskodnak, és nem úsznak bele a szövegbe. Nálatok ez sosem volt probléma.

    A problémát a több, pofátlan oldal jelenti, ahol még AdBlockerrel is belefutok jónéhány zavaró reklámba. Internetes pénzkereséssel is foglalkozom közben, és azok az oldalak általában Chrome alatt működnek a legjobban. Itt arra is van lehetőség, hogy ezeken az oldalakon a blokkoló engedélyezve legyen, hiszen csak így jelennek meg a reklámok, így tudok velük pénzt keresni.

    Na most én eléggé utálom a Chrome-ot, és csak azt a néhány oldalt használom benne, ami más böngészőn nem jelenik meg rendesen, illetve a reklámozós, pénzkeresős oldalak esetében. Minden másre a jó öreg Internet Explorert használom, mert szeretem, megszoktam, mindent megtalálok benne. Ide is fel van véve az AdBlocker és kiváló hatékonysággal működik, frissül is közben. De nem tudok semmit beállítani rajta. Most azonnal kivételek közé tenném a Prohardvert, a Mobilarénát és a Logoutot, de nem tudom. Van erre valamilyen lehetőség?

    Szerintem messze a legjobb hazai szaklap vagytok, beleértve a nyomtatott lapokat is, én is néha írogatok a Logoutra, és szeretném ha megmaradna minden így ahogy van.

    Van valami megoldás hogy Exploreren keresztül ne blokkolódjanak a reklámaitok?

    Másrészt az AdBlockernek is a zavaró reklámok megszüntetése a célja, nem a teljes reklámmentesség. Ennek ellenére mégsincs rendben valami, hiszen ha így lenne, akkor a ti reklámaitokat nem kéne hogy blokkolják.

Aktív témák