Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz Racecam #568 üzenetére

    Van pár hevenyészett ötletem, ha már kérdezed.
    – Lehet, vissza kellene venni a kiadásokból. Fogalmam sincs, mire költötök, de pl. írtak itt külföldi utakat akármilyen kiállításra és hasonlóak. Tényleg szükség van ezekre?
    – Ha a támogatás 200 Ft lenne – ugye a korábbi egy dolláros cucc – lehet, többen váltanák ki.
    – Egy lehetőleg jó árú és megbízható bolt bevonása, hogy részt kapjatok a profitból. Látom, hogy vannak reklámok boltoknak, de még sose kattintottam rájuk. Persze nagyon körültekintően, hogy ne legyen tukmálós jellege.
    – Az ilyen Dajkó Pál jellegű politikai cikkek, ha nem hoznak (egyéb úton) bevételt, de kiadást annál inkább, lehet hanyagolni kellene. Ha ingyen van, nem szóltam.
    – "A terméket XY-tól kaptuk" jellegű dolgok a cikkekben talán továbbfejleszthetőek lehetnek, anélkül, hogy direkt reklám lenne.
    – Egyéb, külsős feladatok elvállalása, amihez segítséget nyújthat a meglévő Kft., és a keresetet erre költeni.
    – Mivel eddig blokkoló volt, nem tudom, miket reklámoztok, de gyanítom, hogy infós cuccokat. És ha egy kicsit elmenne máshova az irány? Eladott termék alapján kifizetett jutalékkal a hirdetőtől.
    – Nyereményjáték külsős céggel? Nem tudom, hogy működik, de nyilván hasznot hoz.

    Igen, egyik se túl nagy ötlet, de talán továbbfejleszthető.
    Viszont ami hosszú távon nagyon veszélyesen az egész bukását hozhatja, az a felhasználókhoz való hozzáállás, amit kifejtettem a 400. hsz-ben.
    Illetve az ilyen pénzért olvasható csak el a cikk ötletek szerintem egy napon belül csődöt jelentene.

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Aktív témák