Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    Először is köszi a cikkért, számomra értékes és érdekes betekintés volt (plusz nem hiszem hogy sokan fel mernék vállalni). Indulástól nézem a Prohardvert, évekig nem is regisztráltam, mert annyira kishalnak tartottam magam (mondjuk most sem érzem magam nagyobbnak...max széltében :D )

    Végigmentem az eddigi 400 hozzászóláson is, kiváncsi voltam milyen visszajelzést szül majd a cikk. Alapjában véve megnyugodtam, mert számomra úgy tűnik, hogy az arányok rendben vannak, és a többség érti és felfogja hogy mire irányult a kérés. Volt azért pár kedvencem a "másik" oldalról is, mint pl
    "...én joggal várom el hogy amire anno önként kiadtam havi 1-2000 forintot, azt ma ingyen kapjam meg..."
    "...ez a könyörgés szánalmas..."
    "...ez az üzleti modell sz*r..."
    "...váltani kell a Youtube-ra mert az a jövő"...
    "...110 millió HUF eves bevétel miért nem elég..."

    Nem szálltam vitába, megtették helyettem mások (meg azt hiszem türelmem sem lett volna), pedig néha eléggé felszaladt a szemöldököm / megritkult az arcszőrzetem.

    Számomra egyszerűen érthetetlen, hogy egy olyan egyszerű kérésre mint amit a cikk részletekbe menően elmagyarázott, hogy lehet ilyen ***************** (öncenzúra) módon reagálni. Ez egy fórum, persze, megírhatja mindenki a véleményémét, nekem nem ezzel van bajom (sőt, elengedhetetlen hogy mindenki szabadon szólhasson). Nekem az ezen véleménnyilvánítások mögött húzódó gondolkodás érthetetlen (mondjuk ezzel együtt tanulságos is, az is igaz).

    Prémiumot megvettem aznap ahogy megjelent, ad-block kikapcsolva. Én szeretném hogy fusson a szekér legalább mégegyszer 15 évig :K

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Aktív témák